تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 06:20

کد مطلب: 233544 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اسرائیل منزل اسیر فلسطینی را با بتن پر کردند!

مازندمجلس: نظامیان رژیم صهیونیستی سپیده دم امروز سه شنبه منزل یک اسیر فلسطینی نزدیک جنین در شمال کرانه باختری را به اتهام مشارکت در عملیات اکتبر ۲۰۱۷ با بتن پر کردند.

مازندمجلس: به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین نظامیان اسرائیلی منزل یک اسیر فلسطینی به نام یوسف کمیل را در شهرک قباطیه واقع در جنوب جنین به اتهام شرکت در قتل یک شهرک نشین صهیونیستی با مقدار زیادی بتن پر کرده و آن را غیر قابل استفاده کردند.
به گزارش نامه نیوز منابع محلی گفتند نظامیان اسرائیلی با حمله به این شهرک در محله الشرقی و خیابان البیاره مستقر شدند و شش بونکر بتن را در منزل اسیر که خانواده وی در آنجا زندگی می‌کرد خالی کردند.
نظامیان اسرائیلی چند روز پیش به محله مذکور حمله و از این خانه فیلم و عکس تهیه کردند تا پس از ماه‌ها بحث و بررسی‌های قضایی در دیوان عالی رژیم صهیونیستی درباره مالکیت این خانه سرانجام رأی به پر کردن بخش از این خانه با بتن بدهند.
اسرائیلی‌ها چند ماه پیش منزل یک اسیر فلسطینی به نام محمد ابو الرب، دوست و رفیق کمیل به اتهام شرکت در قتل "روبن شمیرلنج"، شهرک نشین صهیونیست در منطقه الصناعیه در کفر قاسم در اراضی ۴۸ در اکتبر ۲۰۱۷ ویران کردند.
به گفته منابع محلی، شهرک قباطیه از صبح امروز شاهد درگیری شدید نظامیان صهیونیستی با ده‌ها جوان فلسطینی است؛ این جوانان با اجتماع در اطراف منزل "کمیل" در مقابل متجاوزان ایستادند. اسرائیلی‌ها در این درگیری اقدام به شلیک گلوله جنگی و بمب‌های گازی کردند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #شهر #فلسطینی #نظامیان #صهیونیستی #اسرائیلی #اسرائیلی‌ها #درگیری #اتهام #گزارش #قباطیه #منابع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسرائیل منزل اسیر فلسطینی را با بتن پر کردند!


X https://sport45.site/