تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 06:46

کد مطلب: 233547 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سراج : سود اوراق مشارکت با نرخ 20 درصد در بانک مرکزی به تصویب رسیده و قانونی است/ اگر مجوزی برای ورود خودروها به داخل طرح ترافیک داده می‌شود باید کنترل شود

مازندمجلس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور می‌گوید طرح ترافیک جدید پس از تایید از سوی فرمانداری تهران، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مازندمجلس:
ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سؤال که آیا سازمان بازرسی کل کشور با افزایش تعرفه‌ها در طرح ترافیک جدید موافق است یا مخالف اظهار کرد: ما با افزایش تردد خودروها در داخل شهر مخالفیم زیرا باعث افزایش آلودگی‌ هوا می‌شود.
به گزارش نامه نیوز رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه کاهش آلودگی هوا به نفع مردم است افزود: اگر هم مجوزی برای ورود خودروها به داخل طرح ترافیک داده می‌شود باید کنترل شود تا اولاً بیش از حد نباشد و ثانیاً به خودروهای دارای آلایندگی زیاد، مجوز داده نشود.
سراج با تاکید بر اینکه رعایت این مسئله به نفع مردم و دولت است گفت: طرح ترافیک جدید پس از تایید از سوی فرمانداری تهران، توسط سازمان بازرسی کل کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد .
رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به سؤال دیگری درباره فراخوان بانک‌ها مبنی بر اعطای سود با نرخ 20 درصد به اوراق مشارکت اظهار کرد: سود اوراق مشارکت با نرخ 20 درصد در بانک مرکزی به تصویب رسیده و قانونی است و مشکلی ندارد. 
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ترافیک #سازمان #بازرسی #افزایش #اوراق #خودروها #مشارکت #اظهار #اینکه #رئیس #مرکزی #تصویب #قانونی #رسیده #کنترل #مجوزی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سراج : سود اوراق مشارکت با نرخ 20 درصد در بانک مرکزی به تصویب رسیده و قانونی است/ اگر مجوزی برای ورود خودروها به داخل طرح ترافیک داده می‌شود باید کنترل شود


X https://sport45.site/