تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 07:51

کد مطلب: 233562 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعترافات عجیب سردار نقدی: در یک دوره‌ای فیلم‌های فرد فاجر مفسدی را ترویج و مردم را برای دیدنش تشویق کرده ام/با وجود همه این اعترافات عذرخواهی نمی‌کنم/از بازرگان و صانعی و مخملباف حمایت کردم؛ از احمدی نژاد، هم/ به موضع دیروز و حمایت‌های گذشته‌ام از این افراد افتخار می‌کنم /من و مردم حزب الله شعار دادیم « درود بر بازرگان نخست وزیر ایران» /روابط صمیمی

مازندمجلس: تسنیم یادداشت سردار محمدرضا نقدی را منتشر کرد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز وی در بخشی از این یادداشت نوشته است:
این روزها به‌دنبال مواضع جدید آقای احمدی‌نژاد، بعضی روزنامه‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی خیلی جدی به‌دنبال اظهار نظرهمکاران سابق وی هستند تا ابتدا انتقادات آنها را منتشر و سپس گله کنند که صرف اعتراف کافی نیست، و افرادی که با احمدی‌نژاد همکاری داشته‌اند یا از او حمایت کرده‌اند باید به‌خاطر این حمایت‌شان از مردم عذر خواهی کنند، از جمله چند روز پیش شاهد بودیم که بعضی روزنامه‌ها سخنان یکی ازسرداران بزرگ نیروهای مسلح را دستمایه قرار دادند و تیتر« اعترافات دیر هنگام سردار» را برای آن برگزیدند. 
وقتی سخنان ایشان را دیدم، من هم کاغذ و قلم را برداشتم تا اعتراف‌نامه را بنویسم. دیدم اگر حمایت از افرادی که خوب بوده و بعد به خطا رفته‌اند، در دوره خوبی شان، جرم وگناه محسوب شود و باید بابت آن عذرخواهی کرد، پیش از مورد اخیر موارد خیلی مهم‌تری داشته ام که باید اول به آنها اعتراف کنم. اعتراف کنم نه فقط من بلکه گروه زیادی از مردم حزب‌الله ریختیم توی خیابان و شعار دادیم « درود بر بازرگان نخست وزیر ایران».
اعتراف کنم بارها به اتفاق رزمندگان و سرداران بزرگ دفاع مقدس به دیدار «مرحوم آقای منتظری» رفتیم و از ایشان حمایت‌های قاطع می‌کردیم .
در پیشگاه ملت عزیز اعتراف کنم که روابط صمیمی با «مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی» داشتم، نه فقط بنده بلکه اکثریت قریب به اتفاق نیروهای انقلابی لااقل در دور اول ریاست جمهوری ایشان به او رأی دادند ، از آن مرحوم حمایت کردیم. بنده حتی در حمایت از او سخنرانی هم کردم. رسماً در پیشگاه خدای متعال و خدمت مردم عزیز صادقانه اعتراف کنم که از «جناب آقای شیخ یوسف صانعی » به شدت حمایت کرده ام و بارها جمع مدیران و فرماندهان تحت مدیریت خودم را به دیدار ایشان برده‌ام.
اعتراف کنم به « آقای احمدی‌نژاد» رأی دادم، در دوره اول ریاست او مسئولیت پذیرفتم و به او کمک و از او حمایت کردم.رأی دادن و حمایت از اینها که هنوز خود را جزو جریان انقلاب و اسلام می‌دانند که چیزی نیست، حتی باید اعتراف کنم در یک دوره‌ای فیلم‌های فرد فاجر مفسدی مثل «محسن مخملباف» را که امروز نوکر حلقه به‌گوش صهیونیست‌هاست، ترویج و مردم را به دیدن آن تشویق کرده ام .
اعتراف کنم در مجلس شورا و خبرگان به امثال موسوی خوئینی ها، موسوی بجنوردی، مهدی بازرگان ، هادی غفاری و..... رأی داده ام.اعتراف کنم با امثال عبدالله نوری ، محسن میردامادی ، محسن آرمین و .....ارتباطات و همکاری‌های زیادی داشته ام و موارد فراوان اعترافات مشابه در دوره‌های مختلف زمان.
و اعتراف کنم که همه این روابط را قطع کردم و دوستی‌ها را برهم زدم وحمایت هایم به مخالفت تبدیل شد .حالا با اینهمه اعتراف صریح می‌گویند باید «عذر خواهی» کنید چون از افراد منحرف حمایت کرده‌اید ولی من با وجود همه این اعترافات عذرخواهی نمی‌کنم که هیچ، بلکه هم به موضع دیروز و حمایت‌های گذشته‌ام از این افراد و هم به موضع امروز و مخالفت جدی با ایشان افتخار می‌کنم .
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اعتراف #حمایت #اعترافات #بازرگان #مرحوم #صانعی #احمدی‌نژاد #افراد #روابط #حمایت‌های #عذرخواهی #مخالفت #دادند #نیروهای #موسوی #سخنان #خواهی #وزیر #موارد #ایران #زیادی #افرادی #پیشگاه #ریاست #دیدار #امروز #انقلاب #بارها #اتفاق #امثال #رفسنجانی #تشویق #نمی‌کنم #مخملباف #ترویج #مفسدی #سردار #دوره‌ای #فیلم‌های #دیروز #گذشته‌ام #هاشمی #داشتم #به‌دنبال #صمیمی #دادیم #افتخار #می‌کنم #روزنامه‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعترافات عجیب سردار نقدی: در یک دوره‌ای فیلم‌های فرد فاجر مفسدی را ترویج و مردم را برای دیدنش تشویق کرده ام/با وجود همه این اعترافات عذرخواهی نمی‌کنم/از بازرگان و صانعی و مخملباف حمایت کردم؛ از احمدی نژاد، هم/ به موضع دیروز و حمایت‌های گذشته‌ام از این افراد افتخار می‌کنم /من و مردم حزب الله شعار دادیم « درود بر بازرگان نخست وزیر ایران» /روابط صمیمی


X https://sport45.site/