تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 09:13

کد مطلب: 233575 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نظر فراکسیون ولایی درباره استیضاح وزیر کشاورزی

مازندمجلس: یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به جلسه این فراکسیون با وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد که قرار نیست درباره این استیضاح اعلام موضع فراکسیونی داشته باشیم.

مازندمجلس: پسیدمهدی فرشادان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین ولایی به منظور بررسی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: فراکسیون مستقلین ولایی از ساعت ۷ صبح امروز با حضور آقای محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی تشکیل جلسه داد و ابعاد مختلف این استیضاح را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش نامه نیوز نماینده سنندج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی موضوعات مطرح شده در جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین ولایی خاطرنشان کرد: در این جلسه وقفچی و برخی دیگر از متقاضیان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی نقطه نظرات خود را در حضور وزیر مطرح کردند و در ادامه هم آقای حجتی در حد زمانی که در اختیار داشته توضیحات خود را ارائه داد.
این عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی یادآور شد: فراکسیون مستقلین در این جلسه رای‌گیری نداشت و بنا نداریم اعلام موضع دقیقی در راستای موافقت یا مخالفت با وزیر جهاد کشاورزی داشته باشیم.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #فراکسیون #وزیر #مستقلین #کشاورزی #ولایی #استیضاح #امروز #اعلام #اشاره #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نظر فراکسیون ولایی درباره استیضاح وزیر کشاورزی


X https://sport45.site/