تلاش کردیم ظرفیت‌های داخلی را شناسایی کنیم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 09:50

کد مطلب: 233591 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حجتی در صحن علنی مجلس:

تلاش کردیم ظرفیت‌های داخلی را شناسایی کنیم

مازندمجلس: وزیر جهاد کشاورزی گفت: اساس نگاه ما این بوده که از ظرفیت‌هایی که در داخل کشور است که ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش کشاورزی در کشور است استفاده کنیم.

مازندمجلس:، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی صبح امروز چهارشنبه 23 اسفند در صحن علنی مجلس در دفاع از خود بیان داشت: اگر بنده اینجا عرایضی را دارم و صحبت‌هایی را در مورد آنچه انجام شده می‌کنم به منزله این نیست که ضعف یا نارسایی در عملکرد وجود ندارد و از خداوند متعال می‌خواهم که با این تذکرات و پیگیری‌هایی که نمایندگان محترم به عمل می‌آورند روز به روز ضعف‌ها کاهش یابد.

وی ادامه داد: ما براساس قوانین بالادستی و سیاست‌های کلی نظام که به ما ابلاغ شده و همچنین قانون برنامه و سیاست‌هایی که در چارچوب اقتصاد مقاومتی اعلام شد برنامه‌هایی را در وزارتخانه تنظیم کردیم و براساس آن رویکردهای وزارتخانه را ابلاغ کردیم و در این چارچوب عملیات خود را شروع کردیم.

وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: اساس نگاه ما این بوده است که از ظرفیت‌هایی که در داخل کشور است که ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش کشاورزی در کشور است استفاده کنیم.علیرغم خشکسالی‌ها و بی آبی‌ها ظرفیت‌های بسیار خوبی در داخل کشور است.

حجتی با تأکید بر اینکه تلاش کردیم ظرفیت‌های داخلی را شناسایی کنیم، اظهارداشت: خدای بزرگ را سپاس می‌گویم که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم توفیق خدمت پیدا کردم تا برای سربلندی ملت عزیز ایران و اقتدار جمهوری اسلامی و تقویت بنیه اقتصادی کشور از طریق ارتقاء امنیت غذایی و افزایش ضریب خوداتکایی در محصولات راهبردی کشاورزی و مواد غذایی و همچنین گسترش کشاورزی و تولید پایدار در حد و توان خود سعی و تلاش کنیم.

ادامه دارد...


منبع : فارس

برچسب ها : #کشاورزی #کردیم #ظرفیت‌های #غذایی #بسیار #خدا #مجلس #وزیر #وزارت #اظهارداشت #سیاست‌ #چارچوب #شناسایی #داخلی #ادامه #براساس #همچنین #ابلاغ #وزارتخانه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تلاش کردیم ظرفیت‌های داخلی را شناسایی کنیم


X https://sport45.site/