علت واکنش شدید شما به فیلترینگ تلگرام چیست

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 233631 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در تذکر نماینده رباط کریم به رئیس‌جمهور مطرح شد

علت واکنش شدید شما به فیلترینگ تلگرام چیست

مازندمجلس: نماینده مردم رباط‌کریم در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد: علت واکنش شما نسبت به فیلترینگ تلگرام چیست؟

مازندمجلس:، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه 23 اسفند96) از سوی هیئت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به‌شرح زیر است.

محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز به وزیر اقتصاد در مورد عدم تهیه آیین‌نامه اجرایی پولی ـ بانکی مربوط به برنامه ششم توسعه توسط بانک مرکزی و به وزیر دادگستری درباره عدم تهیه آیین‌نامه اجرایی بهبود بخشیدن زندان‌ها و بازداشت‌گاه‌ها مربوط به برنامه ششم توسعه تذکر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که برای بار دوم متذکر می‌شوم که اجرای دستورالعمل ممنوعیت عیادت دانش‌آموزان از جانبازان و بازدید از گلزار شهدا بخشی از سند 2030 است. اگر نمی‌دانید هوشیار باشید و اگر می‌دانید صراحتاً اعلام کنید تا تدبیری اتخاذ شود. همچنین در تذکر دیگری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که سریعاً دستور دهید واقعاً و عملاً به دریافت کمک اجباری از والدین دانش‌آموزان در مدارس به عناوین و بهانه‌های مختلف مانند تحویل کارنامه میان‌ترم و پایان‌ترم پایان داده شود.

حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار پیگیری سرنوشت بیش از یکصد هزار میلیارد تومان تسهیلات وصول‌نشده بانکی در کشور و ارائه گزارش در این باره به مجلس شورای اسلامی شد. همچنین در تذکر دیگری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که دلیل کارشکنی بانک‌ها در امهال وام‌های زلزله‌زدگان استان کرمانشاه چیست؟ حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در تذکری به وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد که علت سکوت شما در مقابل فیفا چیست؟ همچنین در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که علت واکنش شدید شما نسبت به فیلترینگ تلگرام چیست؟ همچنین در تذکری به وزیر امور خارجه عنوان کرد که علت عدم پیگیری جمع‌آوری نقشه‌های خلیج‌فارس از موزه لوور پاریس چیست؟ و همچنین درتذکری به وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد که علت واردات 3 هزار تن برنج آلوده چیست؟


منبع : فارس

برچسب ها : #وزیر #عنوان #تذکری #نماینده #چیست؟ #رئیس #همچنین #رئیس‌جمهور #اجرایی #پیگیری #مجلس #پرورش #دانش‌آموزان #اسلام #دیگری #توسعه #گزارش #تلگرام #فیلترینگ #واکنش #تذکرات #آیین‌نامه #برنامه #مربوط #بانکی #آموزش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : علت واکنش شدید شما به فیلترینگ تلگرام چیست


X https://sport45.site/