حداقل یکی از سه استیضاح «کثیف» بود

تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 13:00

کد مطلب: 233637 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی فراکسیون امید در مجلس:

حداقل یکی از سه استیضاح «کثیف» بود

مازندمجلس: سخنگوی فراکسیون امید با ابراز نگرانی از اقداماتی در جهت کُند کردن تیغ نظارتی مجلس، گفت: حداقل از یکی از سه استیضاح‌ اخیر به عنوان استیضاح کثیف یاد می‌کنند.

مازندمجلس:، بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 23 اسفند) گفت: امروز ما و ملت خواهان جایگاه واقعی مجلس هستیم.

وی با تأکید بر اینکه استیضاح حق قانونی نمایندگان است اظهار داشت: می‌خواهم حداقل از یکی از این استیضاح‌ها به عنوان استیضاح کثیف یاد کنم.

پارسایی گفت: اتفاقاتی که در جهت کند کردن تیغ نظارتی مجلس رخ داد نگران‌کننده است و می‌طلبد که هیأت رئیسه مجلس کاری کند تا اقتدار به مجلس بازگردد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مبنی بر اعلام نظر نکردن این فراکسیون در جریان استیضاح‌ها، خاطرنشان کرد: ذات کار فراکسیون‌های مجلس، سیاسی است و اینکه فراکسیونی بگوید من نظری ندارم جالب نیست. 

به گزارش فارس، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس که اداره جلسه را بر عهده داشت در پاسخ گفت: این چه ربطی به هیأت رئیسه دارد؟ که پارسایی پاسخ داد کاری کنید که اقتدار به مجلس بازگردد اما پزشکیان در واکنش بیان داشت که از نظر من این اخطار وارد نیست.

بنا بر این گزارش، سخنگوی فراکسیون امید در جواب گفت: این کارهایی که در جهت کند کردن تیغ نظارتی مجلس صورت می‌گیرد کاری جز اقدام محمدعلی‌شاه علیه مجلس نیست.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در جواب اظهار داشت: این نظر شماست.


منبع : فارس

برچسب ها : #مجلس #فراکسیون #رئیس #اسلام #سخنگوی #شورا #اسلامی #استیضاح #پارسایی #گزارش #شورای #بازگردد #واکنش #پزشکیان #اقتدار #نمایندگان #امروز #اخطار #حداقل #اینکه #اظهار #نظارتی #استیضاح‌ها #رئیسه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حداقل یکی از سه استیضاح «کثیف» بود


X https://sport45.site/