تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 19:32

کد مطلب: 233681 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سردار شریف: دشمن آویزان فرقه‌های بی‌هویت دراویش و شیرازی‎ها شده است

مازندمجلس: سخنگوی سپاه گفت: امروز دشمن خود را آویزان فرقه‌های بی هویت مثل دراویش و فرقه‌های انگلیسی ساخته شیرازی‌ها می‌کند تا به ما آسیب برساند اما کاری از پیش نخواهد برد.

مازندمجلس: سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در مراسم یادواره شهدای گردان 505 محرم دهلران خاطرنشان کرد: امروز دشمن فرسنگ ها با مرزهای ما فاصله پیدا کرده است و کار آنها به جایی رسیده که خود را آویزان فرقه های دست ساز و بی هویت و بی مایه ای می کنند. دشمنان در برابر اقتدار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی زانو زده اند و قادر به هیچ اقدامی علیه ما نخواهند بود.
مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه در حوزه های مختلف از جمله عرصه دفاعی و علمی به لطف پروردگار به مرحله خوبی رسیده‌ایم، تصریح کرد: البته ما واقف به مشکلات کشور هستیم و می دانیم در حوزه معیشت و ایجاد اشتغال باید تلاش مضاعفی داشته باشیم بنابراین بر مسئولین وظیفه است که در سایه این امنیت و قدرت به ملت خدمت کنند و برای رفع محرومیت و مشکلات کارهای زیربنایی انجام دهند.
وی ادامه داد: کشوری می خواهیم که نه تنها در امنیت و اقتدار بلکه در رفاه اجتماعی و آسایش مردم مثال زدنی باشد و این کار سختی نیست زیرا ما در شرایط به مراتب سخت تر و زیر فشار سنگین حزب بعث و حامیانش توانستیم آنها را شکست دهیم پس قطعاً قادر هستیم مشکلات و موانع کوچک در حوزه اشتغال و بیکاری و فراهم کردن زندگی در سطح مطلوب را برای مردم بنا بگذاریم.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مشکلات #هستیم #اشتغال #امنیت #اقتدار #عمومی #آویزان #مسئول #روابط #سردار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سردار شریف: دشمن آویزان فرقه‌های بی‌هویت دراویش و شیرازی‎ها شده است


X https://sport45.site/