تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 اسفند 1396 - ساعت : 23:06

کد مطلب: 233692 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پاسخ وزارت اطلاعات به ادعای برخی نمایندگان: مدیر دوتابعیتی نداریم

مازندمجلس: وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای انتصاب افراد دو تابعیتی در پست‌های مدیریتی را تکذیب کرد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
در پی اظهارات و درج برخی مطالب در رسانه ها مبنی بر اشتغال و انتصاب افراد دو تابعیتی در پست های دولتی، به آگاهی می رساند وزارت اطلاعات حسب وظایف و مأموریت ذاتی خود تاکنون موضوع شناسایی افرادی را که در مظان دو تابعیتی بودند، با جدیت در دستور کار داشته و در فرآیند بررسی‌های اطلاعاتی؛ تعدادی از افراد دارای تابعیت مضاعف، متقاضی انتصاب و اشتغال در بخش‌های دولتی شناسایی گردیده‌اند که پس از بررسی‌های به عمل آمده با انتصاب آنها در پست‌های دولتی مخالفت شده است.
لازم به توضیح است که منطبق با گزارشاتی که طی مراحل مختلف به مسئولین ذیربط و به ویژه ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی، هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی و دادستان محترم کل کشور ارسال گردیده است، انتصاب افراد دو تابعیتی در پست های مدیریتی و انتصابی تکذیب می گردد.
علاوه بر آن، حتی برخی از افرادی که قبلاً در پست های مدیریتی منصوب شده و یا پس از انتصاب، اقدام به اخذ تابعیت نموده بودند؛ پس از شناسایی، اعلام نظر صریح و قاطع و پیگیری وزارت اطلاعات، با همکاری رؤسای محترم سازمان های ذیربط، از پست های مدیریتی عزل و برکنار گردیده اند.
به گزارش خبرآنلاین، هفته گذشته هاجر چنارانی در نطق خود در مجلس گفته بود: وزارت اطلاعات ۲۰۰ مدیر ۲ تابعیتی را شناسایی کرده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #انتصاب #شناسایی #وزارت #تابعیتی #اطلاعات #مدیریتی #دولتی #افراد #محترم #اسلامی #گردیده #شورا #شورای #اسلام #افرادی #گزارش #اشتغال #بررسی‌های #تابعیت #ذیربط

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پاسخ وزارت اطلاعات به ادعای برخی نمایندگان: مدیر دوتابعیتی نداریم


X https://sport45.site/