ابلاغ بودجه سال ۹۷ در یکشنبه هفته آینده از سوی رئیس مجلس/ خانه ملت هفته آینده جلسه علنی دارد

تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 اسفند 1396 - ساعت : 11:22

کد مطلب: 233722 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رنجبرزاده خبر داد

ابلاغ بودجه سال ۹۷ در یکشنبه هفته آینده از سوی رئیس مجلس/ خانه ملت هفته آینده جلسه علنی دارد

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: لایحه بودجه سال ۹۷ شنبه آینده در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی و در روز یکشنبه از سوی رئیس مجلس ابلاغ خواهد شد.

مازندمجلس:اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ، گفت:‌ کار بررسی بودجه سال 97 در مجلس تمام شده و نظر نهایی را در خصوص موارد اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد داد. 

وی افزود: ایراد باقی‌مانده از لایحه بودجه سال 97 در جلسه روز شنبه هفته آینده (26 اسفند 96) مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت رد یا تأیید موضوع مورد اختلاف، لایحه بودجه روز یکشنبه 27 اسفندماه از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ خواهد شد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: مجلس یکشنبه هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت و طبق برنامه بناست تا از اعضای شورای عالی فضای مجازی دعوت شود تا با حضور در مجلس گزارشی را در خصوص برنامه‌های این شورا و همچنین اقدامات صورت گرفته در مواردی همچون شبکه ملی اطلاعات و... به نمایندگان ارائه کنند که البته هنوز برنامه‌ریزی‌های دقیق در مورد این موضوع انجام نشده است. 

رنجبرزاده در پایان با اشاره به برنامه کاری مجلس در آغاز سال جدید خاطرنشان کرد: در ارتباط با این موضوع که اولین جلسه مجلس در سال 97 در چه روز باشد و از چه زمان مجلس کار خود را آغاز کند، در جلسه روز یکشنبه هفته آینده مجلس تصمیم‌گیری خواهد شد. 


منبع : فارس

برچسب ها : #آینده #بودجه #یکشنبه #شورا #موضوع #رنجبرزاده #شورای #رئیس #لایحه #برنامه #بررسی #گفت‌وگو #ابلاغ #تشخیص #مصلحت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ابلاغ بودجه سال ۹۷ در یکشنبه هفته آینده از سوی رئیس مجلس/ خانه ملت هفته آینده جلسه علنی دارد


X https://sport45.site/