تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 - ساعت : 07:31

کد مطلب: 233789 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برای تسلیم مدارک مرتبط به تجارت با روسیه؛ «رابرت مولر» تشکیلات شخصی و تجاری ترامپ را به دادگاه احضار کرد

مازندمجلس: بازپرس ویژه پرونده «مداخله احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا» تشکیلات شخصی و تجاری رئیس جمهور آمریکا را برای تسلیم مدارک مرتبط با هرگونه رابطه تجاری با روسیه به دادگاه احضار کرد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز  روزنامه نیویورک تایمز روز پنج شنبه گزارش داد که «رابرت مولر» بازپرس ویژه پرونده «مداخله احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا» تشکیلات شخصی و تجاری «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را جهت تسلیم مدارک به دادگاه فراخواند.
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو فرد آگاه از این روند حقوقی، نوشت که برگه احضاریه «طی هفته های اخیر» به خوانده تحویل داده شد. این برگه احضاریه از تشکیلات تجاری و شخصی رئیس جمهور ترامپ می خواهد تا مدارک مرتبط با روسیه و سایر موضوعات تحت بررسی در این پرونده را به دادگاه تسلیم نماید.
این نخستین بار است که رابرت مولر خواهان دریافت مدارک مرتبط با تشکیلات و کسب و کار شخصی دونالد ترامپ شده است.
این در حالی است که ترامپ بارها  از روند تحقیقات مربوط به پرونده روسیه شکایت کرده و انجام هرگونه عمل خلاف و غیرقانونی را رد کرده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ترامپ #تشکیلات #مدارک #تسلیم #پرونده #روسیه #دادگاه #رابرت #تجاری #مرتبط #جمهور #احضاریه #رئیس #دونالد #روزنامه #گزارش #نیویورک #تایمز #آمریکا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برای تسلیم مدارک مرتبط به تجارت با روسیه؛ «رابرت مولر» تشکیلات شخصی و تجاری ترامپ را به دادگاه احضار کرد


X https://sport45.site/