تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 - ساعت : 11:29

کد مطلب: 233811 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده مرزبانی: سعید براتی، مرزبان ربوده شده از مرز میرجاوه، زنده و حال وی خوب است / به دنبال آن هستیم این مرزبان آزاد شود

مازندمجلس: فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه تعامل خوبی با مسئولان دولت پاکستان در حوزه مرزی برقرار شده است، گفت: خوشبختانه به سبب وحدت مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان، مزدوران همواره در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده‌اند و این استان روز به روز امن تر شده است.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه تعامل خوبی با مسئولان دولت پاکستان در حوزه مرزی برقرار شده است، گفت: خوشبختانه به سبب وحدت مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان، مزدوران همواره در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده‌اند و این استان روز به روز امن تر شده است.  سردار قاسم رضایی درباره سرباز در بند اسارت اشرار در پاکستان نیز گفت: «سعید براتی» مرزبان ربوده شده زنده و حال وی خوب است .
رضایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر همه مرزهای کشور در امنیت کامل است و تمامی کشور آماده میزبانی از مهمانان نوروزی است.
وی با اشاره به برقراری امنیت کامل در استان سیستان و بلوچستان، افزود: قطعا این استان با توجه به ظرفیت‌های بی نظیر گردشگری در زمینه‌های مختلف تاریخی، اجتماعی و فرهنگی مقصد گردشگری بسیاری از ایرانیان است .
فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به حادثه اخیر در مرز سراوان ادامه داد: این حادثه یک حادثه تروریستی بود که با اهداف تخریبی برنامه ریزی شده بود که به لطف خداوند و هوشیاری مأموران امنیتی پیش از هر اقدامی جلوی آن گرفته شد و تروریست‌ها در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند .
سردار رضایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت مرزبان ربوده شده از مرز «میرجاوه» گفت: با توجه به اطلاعات به دست آمده «سعید براتی» مرزبان ربوده شده زنده است و حال وی خوب است .
وی بیان کرد: همچنان به دنبال آن هستیم که از طریق سیستم های اطلاعاتی و همچنین دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران، این مرزبان آزاد شود و به کشور عزیزمان بازگردانده شود .
منبع: ایسنا
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مرزبان #ربوده #اهداف #فرمانده #اشاره #رضایی #استان #حادثه #براتی #مرزبانی #زنده #ایران #سردار #امنیت #گردشگری #بلوچستان #دنبال #میرجاوه #هستیم #پاکستان #سیستان #خوشبختانه #ناکام

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فرمانده مرزبانی: سعید براتی، مرزبان ربوده شده از مرز میرجاوه، زنده و حال وی خوب است / به دنبال آن هستیم این مرزبان آزاد شود


X https://sport45.site/