تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 - ساعت : 14:02

کد مطلب: 233819 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفع حصر به کجا رسید؟/ مطهری: به ما قول دادند تا قبل از عید؛ اگر عمل نکنند خلف وعده کرده‎اند

مازندمجلس: علی مطهری در واکنش به این پرسش که این وعده از جانب کدام نهاد مطرح شده بود، گفت: این وعده از سوی برخی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مطرح شد که نمی‌خواهیم نامی از فرد یا نهادی بیاوریم.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز ایلنا نوشت: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که وعده رفع حصر تا پیش از پایان سال از جانب مقام‌های ارشد امنیتی و اطلاعاتی مطرح شده، تاکید کرد که چندان امیدی نسبت به رفع حصر در این مقطع زمانی ندارد و عدم تحقق این مهم به‌معنای خلف وعده خواهد بود.
علی مطهری در واکنش به این پرسش که این وعده از جانب کدام نهاد مطرح شده بود، گفت: این وعده از سوی برخی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی مطرح شد که نمی‌خواهیم نامی از فرد یا نهادی بیاوریم.
نماینده مردم تهران در مجلس دهم همچنین در واکنش به پرسشی دیگر مبنی بر تکذیب اظهارات بعضی نمایندگان مجلس درخصوص وعده مسئولان برای رفع حصر تا پیش از تعطیلات نوروز یادآور شد: مسئله این است که این وعده از جانب مقام‌های ارشد امنیتی مطرح شده است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر این‌که باتوجه به باقی ماندن چند روز تا پایان سال، آیا همچنان به تحقق این وعده و رفع حصر در روزهای آینده امیدوار هستید، خاطرنشان کرد: واقعیت آن است که آن‌چنان امیدوار نیستم ولی مسئولان چنین قولی داده‌اند و اگر این مهم صورت نگیرد، خلف وعده کرده‌اند.
مطهری در پایان در پاسخ به این سوال که درصورت عدم تحقق این وعده، چه واکنشی خواهد داشت، اعلام کرد: در این مورد باید ببینیم بعد از تعطیلات می‌توانیم چه کاری انجام دهیم. قاعدتاً همچنان پیگیری‌های خود را انجام خواهیم داد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مطهری #امنیتی #پایان #شورا #تعطیلات #اسلام #همچنان #مسئولان #امیدوار #اطلاعاتی #اسلامی #شورای #این‌که #مقام‌های #واکنش #پرسشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رفع حصر به کجا رسید؟/ مطهری: به ما قول دادند تا قبل از عید؛ اگر عمل نکنند خلف وعده کرده‎اند


X https://sport45.site/