تغییر موضع استیضاح کنندگان در مورد وزرای دولت/ استیضاح‌ها از اساس محکمی برخوردار نبود

تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 233821 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شریفی مطرح کرد

تغییر موضع استیضاح کنندگان در مورد وزرای دولت/ استیضاح‌ها از اساس محکمی برخوردار نبود

مازندمجلس: نماینده مردم بندرلنگه در مجلس گفت: بسیاری از استیضاح کنندگان سه وزیر راه، کار و کشاورزی در نیمه راه نظر و موضع‌شان تغییر کرد و به وزرا رای اعتماد دادند که از جمله آن می‌توان به تغییر موضعی اعضای فراکسیون امید درباره استیضاح وزیر راه اشاره کرد.

مازندمجلس:ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به رای اعتماد مجدد نمایندگان به وزرای راه،‌کار و کشاورزی در جلسه استیضاح این سه وزیر گفت: بسیاری از کسانی که به دنبال استیضاح این وزرا بودند به یک باره در نیمه راه نظرشان تغییر کرد و به آنها رای اعتماد دادند.

وی افزود: استیضاح این سه وزیر در واقع می‌توان گفت که از ابتدا پایه و اساس محکمی نداشت و از سوی دیگر با شرایط فعلی مجلس که سه فراکسیون در آن فعال هستند بعید به نظر می‌رسد که در ارتباط با این موارد اتحاد و انسجامی بین نمایندگان صورت بگیرد.

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس اظهار داشت: طبق گفته یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس اعضای فراکسیون امید با استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی موافق بودند و حتی استیضاح را امضا کرده بودند اما به یک باره نظر و موضع‌شان تغییر کرد.

شریفی در پایان خاطرنشان کرد: استیضاح‌ها دارای خاستگاه قوی نبود و مسائلی که مطرح می‌شد مسائل فنی نبود و اینگونه نبود در استیضاح به مسائل تخصصی پرداخته شود.


منبع : فارس

برچسب ها : #استیضاح #شریفی #تغییر #وزرا #نمایندگان #فراکسیون #مسائل #اعتماد #اعضای #نماینده #گفت‌وگو #وزرای #استیضاح‌ها #محکمی #بندرلنگه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تغییر موضع استیضاح کنندگان در مورد وزرای دولت/ استیضاح‌ها از اساس محکمی برخوردار نبود


X https://sport45.site/