تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت : 17:59

کد مطلب: 233954 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیرکل انصارحزب‌الله: امسال در امربه‌معروف مشت‌پُری نداشتیم

مازندمجلس: عبدالحمید محتشم گفت: تشکل انصار حزب الله بیشتر روی مسائل امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با جنگ نرم متمرکز است نه فعالیت سیاسی. اما آنچه قابل عرض باشد و بخواهم بگویم واقعیت آن است که امسال مشت ما پُر نیست.

مازندمجلس: انصار حزب الله از تشکل های فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است که به این مقوله عام می نگرد و خود را محدود به فضای فرهنگی نمی کند اما دبیرکل انصار حزب الله می گوید: ما در سال 96 فعالیت قابل ارائه ای نداشتیم.
مشروح گفتگو با محتشم را در ادامه بخوانید:
از جایگاه دبیرکل انصار حزب الله، مهمترین کار تشکیلاتی شما در سال 96 چه بود؟با بیماری من مقداری فعالیت مجموعه هم کُند شد یعنی آنچه قابل عرض باشد و بخواهم بگویم واقعیت آن است که مشت ما پُر نیست.
انصار حزب الله در انتخابات ریاست جمهوری نیز اقدام نکرد؟خیر، ما در انتخابات ها فعالیت ویژه ای نداریم. مثل سایر مردم عمل می کنیم. تشکل انصار حزب الله بیشتر روی مسائل امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با جنگ نرم متمرکز است نه فعالیت سیاسی.
یعنی انصار حزب الله در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیز سال 96 توفیقی نداشت؟البته فعالیت انصار حزب الله فقط منحصر به تهران نیست و در شهرهای مختلف است. دوستان کما فی سابق فعالیت شان را ادامه دادند اما خود من که مسئول مجموعه هستم به لحاظ بیماری یا در بیمارستانم یا در منزل.
خودتان از عملکرد سال 96 مجموعه انصار حزب الله در حوزه امر به معروف و نهی از منکر راضی بودید؟فعالیت قابل ارائه ای نبود که بخواهیم ارزیابی کنیم چقدر توفیق داشتیم یا نداشتیم.
این روزها خیلی ها اولویت اصلی کشور را مباحث اقتصادی و معیشتی می دانند، آیا انصار حزب الله در این حوزه نیز برای امر به معروف و نهی از منکر ورود خواهد کرد یا فقط موضوعات فرهنگی را دنبال می کند؟این دو فریضه عام است طبعا همه حوزه ها را در بر می گیرد. قطعا اشرافی گری و گسست طبقاتی تبعات منفی بسیاری را برای جامعه در پی دارد بنابراین از منکراتی است که باید از آن نهی و به خدمت صادقانه و سازنده توصیه و امر کرد. در مجموع نه فقط انصار بلکه تمام نیروهای انقلاب و نظام در جامعه به این مسئله پایبند هستند.
در پایان سال 96 اگر بخواهید از کسی حلالیت بطلبید آن شخصیت حقوقی یا حقیقی چه کسی خواهد بود؟از خانواده شهدا و ایثارگران که ولی نعمتان نظام و انقلاب هستند. چون آنها عزیزان خود را برای تأمین امنیت راهی میدان های دفاع از نظام و انقلاب کردند. اگر مسئولان و کارگزاران کشور به این نکته توجه کنند. سهل انگاری هایی مثل حقوق های نجومی که در حوزه اقتصاد پیش آمد و باعث دلخوری مردم شد دیگر اتفاق نمی افتد. بنابراین وقتی خودمان را مدیون بازماندگان شهدا و ایثارگران بدانیم نه تنها دچار انحراف، کج روی و افراط و تفریط در خدمتگزاری به مردم برای بهبود ضعیت فرهنگی، تربیتی و اقتصادی و امنیتی نمی شویم بلکه همیشه خودمان را بدهکار و ممنون خانواده شهدا و ایثارگران می دانیم.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #انصار #فعالیت #معروف #انقلاب #فرهنگ #ایثارگران #دبیرکل #مجموعه #فرهنگی #نداشتیم #خانواده #خودمان #ارائه #بنابراین #ادامه #انتخابات #اقتصادی #جامعه #بیماری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دبیرکل انصارحزب‌الله: امسال در امربه‌معروف مشت‌پُری نداشتیم


X https://sport45.site/