مردم از دولت می‌خواهند که کاری به کارشان نداشته باشند و امیدی به انجام کار از سوی دولت ندارند

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 07:00

کد مطلب: 233978 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قاضی‌زاده :

مردم از دولت می‌خواهند که کاری به کارشان نداشته باشند و امیدی به انجام کار از سوی دولت ندارند

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مردم امیدی ندارند که دولت برایشان کاری انجام دهد و فقط تنها خواسته آنها این است که دولت کاری به کارشان نداشته باشد و مزاحمتی برایشان ایجاد نکند.

مازندمجلس:سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به وضعیت بازار در روزهای پایانی سال، گفت: واقعیت این است که حرف زدن در مورد لزوم توجه و نظارت دولت بر قیمت کالاها در آستانه سال جدید به قدری تکراری است و مسئولان اینقدر حرف زده‌اند و کاری انجام نشده هر کس در این زمینه‌ها بخواهد حرف بزند موجب نفرت مردم می‌شود. 

وی افزود: ما شرمنده مردمی که قانون داریم، مسئول داریم، دستگاه‌های ذیربط را برای انجام امور داریم اما نمی‌دانیم چرا کاری انجام نمی‌شود و اتفاق خاصی نمی‌افتد و ما هم باید در مورد بایدها حرف بزنیم و نه کارهایی که انجام شده.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: مردم از ما نمایندگان می‌خواهند که به دولت بگوییم دست از سرشان بردارد و کاری به آنها نداشته باشد. 

قاضی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: در واقع مردم چشم امیدی ندارند که دولت کاری برایشان انجام دهد و فقط می‌خواهند که دولت برای آنها مزاحمت ایجاد نکند و مصداق این عبارت  است که «ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان».


منبع : فارس

برچسب ها : #قاضی‌زاده #می‌خواهند #داریم #ندارند #نداشته #گفت‌وگو #امیدی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مردم از دولت می‌خواهند که کاری به کارشان نداشته باشند و امیدی به انجام کار از سوی دولت ندارند


X https://sport45.site/