تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 08:37

کد مطلب: 234004 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقادات صریح روزنامه جمهوری اسلامی از احمدی نژاد؛ او تا همه را بی آبرو نکند دست بردار نیست /عده ای هنوز قربان صدقه احمدی نژاد می روند /قصه احمدی نژاد فراتر از آن است که کسی بخواهد او را جمع وجور کند /سرِچشمه شاید گرفتن به بیل.../متاسفیم که برخی خریدار لوس بازی های او می شوند

مازندمجلس: روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی به موضوع حامیان احمدی نژاد پرداخت.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز در این یادداشت آمده است:
پیری "بی بصیرت" ! در پایان نامه‌ای نوشت:سرِچشمه شاید گرفتن به بیلچو پر شد نشاید گرفتن به پیل
قصه احمدی نژاد فراتر از هر دستگاه یا هر شخصی شده است که بخواهد او را جمع وجور کند.او سد ترَک خورده‌ای است که منتظر یک تهاجم و یا یک اغتشاش و... می‌باشد تا همه آنچه را پس‌انداز برای روز مبادا نموده رها کند و حساب همه کسانی که با او مخالفت کردند و یا قدردان خدمات جناحی‌ وی نیستند را برسد.
او همه کسانی را که؛ آبروی دینی و یا حکومتی و یا نظامی دارند و با "او نیستند" را، تا بی‌آبرو نکند، دست‌بردار نخواهد بود.
دیدید که بعد از ناطق نوری و هاشمی و.. با آقاصادق لاریجانی چه کرد و امروز بدتر از آن را، با چهره حاج قاسم سلیمانی شروع کرده است.
و از طرفی؛این از مبادی اولیه عقل سیاسی جناح اصولگراست که حذف احمدی نژاد تقویت جدی جناح مقابل است (همانطوریکه رفع حصر تحت همین قاعده سیاسی‌شان قرار دارد) و لذا این کار را هرگز نخواهند کرد!
و از سوی دیگر خدمات شایان ایشان در حذف شناسنامه انقلاب و مظلوم ثانی نظام و...، او را در برخی مراکز "محبوب" قرار داده !
البته متاسفیم که؛در قبال احمدی نژاد هر روز بیشتر از قبل خریدار لوس بازی‌های وی می‌شوند یا با سکوت یا با ذکر آن ایام خجسته دولت نهم!، لذا بدون شرم تصریح می‌کنند: "درصورت بازگشت به گذشته بازهم به احمدی نژاد رای می‌دهیم"!
بله او مانند بچه ایست که هر چه ادا و اصول در می‌آورد مادرش بیشتر قربان و صدقه‌اش می‌رود!این نیست مگر سیطره "فردگرائی" در جناح اصولگرایان.
تعارف نداریم؛ اصولگرا و اصلاح طلب را عبرتی لازم است که؛ مهم را "حق و حقیقت" دانسته و در تار "فردگرائی" گرفتار نشوند و نشویم. 
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #احمدی #گرفتن #نیستند #سیاسی #بیشتر #خرید #فردگرائی #خدمات #خریدار #فراتر #قربان #بخواهد #سرِچشمه #متاسفیم #کسانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقادات صریح روزنامه جمهوری اسلامی از احمدی نژاد؛ او تا همه را بی آبرو نکند دست بردار نیست /عده ای هنوز قربان صدقه احمدی نژاد می روند /قصه احمدی نژاد فراتر از آن است که کسی بخواهد او را جمع وجور کند /سرِچشمه شاید گرفتن به بیل.../متاسفیم که برخی خریدار لوس بازی های او می شوند


X https://sport45.site/