تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 09:02

کد مطلب: 234011 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ملائک: سیاست خارجی در دولت ترامپ در اختیار نظامی‌هاست / تیلرسون چند بار در مورد تغییر رژیم ایران صحبت کرده بود / این مسئله به مراتب از ترک برجام بدتر است

مازندمجلس: حسین ملائک، دربارۀ تغییر وزیر خارجه امریکا از سوی ترامپ به بررسی تأثیر این موضوع روی برجام پرداخت.

مازندمجلس: حسین ملائک، دیپلمات سابق و کارشناس مسائل بین المللی در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین دربارۀ تغییرات در دولت آمریکا گفت:
به گزارش نامه نیوز تغییرات داخل دولت آمریکا را بیشتر باید حول محور روانشناسی رفتاری ترامپ تجزیه تحلیل کرد. البته او خودش علاقه دارد آنها را بر مبنای سیاست به دیگران بفروشد. سیاست خارجی در داخل دولت ترامپ در اختیار نظامی هاست و در مورد برجام هم آنها سیاست بی علاقگیبه نگهداری آن از یکطرف و کاهش تعهدات اجرایی غرب به ایران از طرف دیگر را دنبال می کنند.
ملائک افزود: ولی بعید است آنها، رأسا بدون هیچ مستمسکی که احتمالا ما بدستشان بدهیم از آن خارج شوند. در مورد آقای تیلرسون نیز ایشان در مجموعه نظامیان عنصر غیرمرتبط به نظر می رسید.
اما اینکه گفته می شود  ضد ایرانی بودن پمئپو باعث می شود امریکا به سادگی برجام را لغو کند به این شکل نیست و باید گفت تیلرسون نیز چند بار در مورد تغییر رژیم ایران صحبت کرده بود و  این مسئله به مراتب از ترک برجام بدتر است. از این رو شرایط متفاوت خواهد بود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #برجام #ایران #سیاست #ملائک #تیلرسون #ترامپ #تغییرات #آمریکا #تغییر #خارجی #اختیار #مسئله #مراتب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ملائک: سیاست خارجی در دولت ترامپ در اختیار نظامی‌هاست / تیلرسون چند بار در مورد تغییر رژیم ایران صحبت کرده بود / این مسئله به مراتب از ترک برجام بدتر است


X https://sport45.site/