تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 09:33

کد مطلب: 234016 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایندگان مجلس گزارش شورای‌عالی فضای مجازی را استماع می کنند

مازندمجلس: نمایندگان مجلس از دقایقی پیش آخرین جلسه کاری امسال خود را به‌صورت غیرعلنی و به‌منظور استماع گزارش دبیر شورای‌عالی فضای مجازی درمورد وضعیت فضای مجازی آغاز کردند.

مازندمجلس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از دقایقی پیش، آخرین جلسه کاری خود در سال ۱۳۹۶ را به‌صورت غیرعلنی و پشت درهای بسته آغاز کردند، قرار است میزبان دبیر و برخی از مسئولان شورای‌عالی فضای مجازی باشند.
بنابر اعلام قبلی بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی برگزاری این نشست غیرعلنی ارتباطی به برخی اخبار درمورد فیلترینگ دائم تلگرام در سال آینده ندارد و با برنامه‌ریزی قبلی، قرار است بررسی گزارشی درباره فضای مجازی در دستورکار قرار گیرد.
به‌گفته نعمتی، دبیر و برخی مسئولان فضای مجازی قرار است با حضور در نشست غیرعلنی امروز، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های آینده شورای‌عالی فضای مجازی به نمایندگان مجلس ارائه کنند.
به گزارش ایلنا، برگزاری این جلسه علنی درحالی با موضوع فضای مجازی درحال برگزاری است که در اقدامی نامتعارف، به نظر می‌رسد که محدودیت‌هایی در آنتن‌دهی تلفن‌های همراه نمایندگان حاضر در صحن ایجاد شده است؛ تا آن‌جا که پیگیری‌های خبرنگار ایلنا برای برقراری تماس با حدود ۳۰ نفر از نمایندگان ناکام ماند و هربار با این پیام تکراری روبرو شد که «مخاطب در دسترس نمی‌باشد»
سرانجام بهرام پارسایی در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اعلام آغاز جلسه غیرعلنی مجلس گفت: آقای فیروز آبادی در نشست غیرعلنی مجلس گزارشی را درخصوص وضعیت فضای مجازی به نمایندگان ارائه می‌کند و وضعیت بررسی پیام‌رسان‌ها در دستور کار این جلسه قرار دارد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مجازی #نمایندگان #غیرعلنی #شورا #برگزاری #شورای‌عالی #گزارش #گزارشی #ارائه #اسلام #وضعیت #ایلنا #نعمتی #اسلامی #شورای #مسئولان #اعلام #آینده #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس گزارش شورای‌عالی فضای مجازی را استماع می کنند


X https://sport45.site/