تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 10:01

کد مطلب: 234020 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران آغاز شد

مازندمجلس: سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران دقایقی پیش در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی آغاز شد.

مازندمجلس: نخستین جلسه رسیدگی به پرونده عامل شهادت سه مامور نیروی انتظامی در خیابان پاسداران، روز یکشنبه - 20 اسفندماه - و دومین جلسه دادگاه نیز روز دوشنبه - 21 اسفندماه - برگزار شد.
در نخستین جلسه دادگاه، کیفرخواست توسط قاضی شهریاری نماینده مدعی‌العموم قرائت شد و اولیای دم هر سه مقتول، تقاضای قصاص متهم را کردند.
در دومین جلسه دادگاه نیز قاضی محمدی کشکولی رییس شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: «م. ث» متهم پرونده، سعید اشرف زاده را به عنوان وکیل خود به دادگاه معرفی کرده است؛ لذا طبق قانون آیین دادرسی کیفری، وکیل تعیینی متهم جایگزین وکیل تسخیری وی می‌شود.
قاضی شهریاری نیز در دومین جلسه دادگاه گفت: بسیار ساده‌لوحانه است که اظهارات متهم مبنی بر عصبانی بودن لحظه‌ای را بپذیریم. در همان شب یعنی 30 بهمن‌ ماه و بامداد یکم اسفند ماه دو دستگاه خودروی سمند و پرشیا به ماموران حمله و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند و  متهمان دستگیر شدند، آنان که عصبانی نبودند؛ لذا این نشان می‌دهد یک ساماندهی قبلی در این ماجرا وجود دارد. متهم گفته که عضو هیچ فرقه‌ای نیست، در حالی که یکی از دراویش است. وی اعتراف کرده که تشکیلاتی دارند و عضویتش محرز است و پرونده مجزا در این خصوص در دادسرای صالحه تشکیل شده است.
سرپرست دادسرای جنایی تهران تاکید کرد: قتل با هیچ انگیزه‌ای قابل پذیرش نیست و متهم از سلامت روانی کامل برخوردار است.منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دادگاه #پرونده #دومین #کیفری #تهران #عصبانی #دادسرای #شهریاری #خیابان #نخستین #اسفندماه #رسیدگی #پاسداران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران آغاز شد


X https://sport45.site/