تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 11:05

کد مطلب: 234037 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظریف بستری شد/ دیدارهای دیروز و امروز وزیر امور خارجه لغو شد

مازندمجلس: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: با توجه به تداوم کسالت شدید آقای ظریف وزیر مترم امور خارجه که از دیروز آغاز و منجر به بستری شدن چند ساعته ایشان در بیمارستان شد و نیز نیاز به استراحت مطلق طبق تجویز پزشک معالج، کلیه برنامه ها و ملاقات‌های دیروز و امروز ایشان از جمله با همتای عمانی جناب آقای یوسف بن علوی - که به امروز موکول شده بود - لغو شد.

مازندمجلس: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: با توجه به تداوم کسالت شدید آقای ظریف وزیر محترم امور خارجه که از دیروز آغاز و منجر به بستری شدن چند ساعته ایشان در بیمارستان شد و نیز نیاز به استراحت مطلق طبق تجویز پزشک معالج، کلیه برنامه ها و ملاقات‌های دیروز و امروز ایشان از جمله با همتای عمانی جناب آقای یوسف بن علوی - که به امروز موکول شده بود - لغو گردید.
قاسمی افزود: وزیر امور خارجه عمان که در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی در ایران حضور دارد تاکنون با مقامات مختلف کشورمان از جمله ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدارهای ثمر بخشی داشته است و ظهر امروز نیز به حضور جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم کشورمان خواهند رسید. وزیر امور خارجه عمان همچنین در ضیافت ناهاری که به افتخار ایشان ترتیب داده شد شرکت خواهند کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #خارجه #امروز #دیروز #محترم #ایران #اسلام #خواهند #شورا #رئیس #کشورمان #دیدارهای #قاسمی #بستری #شورای #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ظریف بستری شد/ دیدارهای دیروز و امروز وزیر امور خارجه لغو شد


X https://sport45.site/