تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 13:08

کد مطلب: 234057 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قاضی شهریاری:دست محمد ثلاث قبل از ماجرای گلستان هفتم شکسته بود/ حکم پرونده طی یک هفته صادر می‌شود

مازندمجلس: نماینده دادستان در پرونده شهادت سه تن از ماموران ناجا در ماجرای خیابان گلستان با رد ادعای متهم در جلسه امروز گفت: شکستگی دست وی برای قبل است و ربطی به حادثه ندارد.

مازندمجلس: قاضی شهریاری در حاشیه دادگاه محمد ثلات در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز پس از اخذ دفاعیات از متهم و وکیل او، ختم رسیدگی اعلام شد و دادگاه مکلف است ظرف مهلت قانونی رای را صادر و ابلاغ کند و آنها نیز می‌توانند به حکم اعتراض کنند و اعتراض آنها به دیوان عالی کشور ارسال می‌شود.
نماینده دادستان در پرونده شهادت سه تن از ماموران ناجا در ماجرای خیابان گلستان هفتم یادآور شد: ظرف یک هفته باید رای صادر شود و بعد از ابلاغ ظرف ۲۰روز قابل تجدید نظر است.
سرپرست دادسرای جنایی تاکید کرد: در جلسه امروز متهم به سمتی پیش می‌رفت که اقدامات خود را انکار کند درصورتی که از روزی که این اتفاق رخ داد من شخصا حضور داشتم و اعترافات او را دیدم. شکستگی دست وی برای قبل است و ربطی به حادثه ندارد. متهم می‌گوید متوجه نبوده است چطور به سمت چپ راست منحرف می‌شده است.
وی ادامه داد: یک سازمان دهی وجود داشته و این ماجرا را کنترل می‌کردند. فیلم حادثه و اعترافات متهم موجود است حال شاید وظیفه متهم انکار کرده‌های خود باشد اما دادگاه به موارد موجود در پرونده توجه می‌کند.
قاضی شهریاری در پایان گفت:‌قاضی گفت که این تکمیل ترین پرونده است. ما ظرف ۴۸ ساعت تحقیقات را انجام دادیم و سلامت روحی متهم هم مشخص است. اینکه می‌گوید این موضوع را به کارشناس ارجاع شود منطقی نیست. وی می‌داند چگونه رانندگی کند. او ۱۵ سال راننده بوده و تهاجم او عمدی بوده است.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #پرونده #شهریاری #دادگاه #نکا #حادثه #می‌گوید #موجود #اعترافات #سمت #اعتراض #ماجرای #گلستان #امروز #ابلاغ #انکار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قاضی شهریاری:دست محمد ثلاث قبل از ماجرای گلستان هفتم شکسته بود/ حکم پرونده طی یک هفته صادر می‌شود


X https://sport45.site/