کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز طی ۴ سال گذشته

تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - ساعت : 17:00

کد مطلب: 234079 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبرداد

کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز طی ۴ سال گذشته

مازندمجلس: رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در فاصله 4 سال گذشته حدود 50 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز را داشتیم و اگر براساس برنامه پیش می‌رفتیم، این رقم باید 40 درصد باشد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، حبیب الله حقیقی امروز در مراسم معارفه رئیس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: براساس برنامه‌ای که در سال ۹۲ و با آغاز مسولیت اینجانب در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین شد، مقرر شد، سالانه 10 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز داشته باشیم.

رییس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: اما در فاصله 4 ساله حدود 50 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز را داشتیم و اگر براساس برنامه پیش می‌رفتیم، این رقم باید حدود 40 درصد باشد که در حال حاضر به رقم 50 درصد کاهش قاچاق کالا و ارز رسیدم.

حقیقی با بیان اینکه از برنامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز جلوتر هستیم افزود: این امر حاصل زحمات همه دستگاه‌های سهیم در بحث مبارزه با قاچاق است.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان داشت: البته هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم و لازم است همه دستگاه ها با مدیریت رییس جدید ستاد وضعیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به شرایط مطلوب برسانند.

وی افزود : اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با قاچاق حاصل و دستاورد همه دستگاه های مسول است و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک ستاد حاکمیتی متشکل از سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه و همچنین نیروهای نظامی و انتظامی است.

ب


منبع : فارس

برچسب ها : #قاچاق #مبارزه #افزود #مطلوب #دستگاه #رئیس #شرایط #فاصله #حقیقی #براساس #برنامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کاهش ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز طی ۴ سال گذشته


X https://sport45.site/