تاریخ انتشار : دوشنبه 28 اسفند 1396 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 234184 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وکیلی : رفع حصر در پایان سال اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد/ جهانگیری بهترین گزینه برای شهرداری تهران است

مازندمجلس: یک عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به وعده رفع حصر تا پایان سال، اظهارداشت: امیدوار هستم وعده‌ای که می‌واند اعتماد عمومی را ارتقا دهد، در همین یک روز مانده به پایان سال عمل شود.

مازندمجلس: محمد علی وکیلی عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به استعفای نجفی از شهرداری تهران و زمزمه‌هایی مبنی بر جایگزینی اسحاق جهانگیری در این پست، گفت: جایگاه آقای جهانگیری به عنوان معاون اول رییس جمهور، جایگاه استراتژیکی است و امیدواریم که آقای جهانگیری از دولت نروند.
وی تاکید کرد: حتما رفتن ایشان از دولت باعث می‌شود همین مقدار انرژی فعلی دولت نیز از آن گرفته و سلب شود. دولت انرژی کمی دارد و این انرژی به دلیل حضور جهانگیری در دولت است. اگر جهانگیری از دولت برود این مقدار انرژی هم تحلیل خواهد رفت.
 این عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: اما اگر روزی به هر دلیل آقای جهانگیری از دولت برود، بهترین گزینه برای شهرداری تهران است.
 وکیلی با اشاره به وعده رفع حصر تا پایان سال، اظهارداشت: امیدوار هستم که وعده ای که می تواند اعتماد عمومی را ارتقا دهد، در همین یک روز مانده به پایان سال عمل شود.

منبع: اعتمادآنلاین
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #جهانگیری #انرژی #شهرداری #پایان #تهران #اشاره #مقدار #جایگاه #گزینه #اعتماد #عمومی #بهترین #وکیلی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وکیلی : رفع حصر در پایان سال اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد/ جهانگیری بهترین گزینه برای شهرداری تهران است


X https://sport45.site/