تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 - ساعت : 08:35

کد مطلب: 234237 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر خارجه انگلیس: باید با اقدامات روسیه مقابله کنیم / دبیر کل ناتو: تلاش می‌کنیم که پاسخ اقدامات روسیه را بدهیم

مازندمجلس: بوریس جانسون، وزیر خارجه انگلیس در کنفرانس خبری مشترک با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در بروکسل گفت، انگلیس باید با اقدامات روسیه مقابله کند.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز به نقل از سی ان ان؛ بوریس جانسون در کنفرانس خبری مشترک با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در بروکسل گفت: ما باید در تعامل با هم اقداماتی را صورت دهیم.
وزیر خارجه انگلیس گفت: «باید با اقدامات روسیه مقابله کنیم.»
جانسون همچنین اقدامات روسیه را گمراه کننده خواند و افزود ما باید با این اقدامات مقابله کنیم.
وی همچنین بااشاره به این که انگلیس از نظر مالی به اتحادیه اروپا کمک کرده است افزود: «باید با همراه با هم با اقدامات آن‌ها در بخش سایبری مقابله کنیم.»
جانسون گفت: «باید همکاری اطلاعاتی در این رابطه داشته باشیم تا با آنچه که در بخش سایبری روسیه مسئوول آن است، مقابله کنیم.»
وی افزود: «می‌توانیم بر بسیاری از کشور‌های اتحادیه اروپا و ناتو در این رابطه اثرگذار باشیم.»
ینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو نیز در این کنفرانس خبری گفت: «تلاش می‌کنیم که پاسخ اقدامات روسیه را در بخش سایبری بدهیم. ما با همدیگر در اتحادیه اروپا در حیطه‌های مختلف از جمله بخش سایبری همکاری خواهیم کرد تا پاسخ روسیه را بدهیم. ما همچنین با متحدان خود در شرق ناتو هم تعامل خواهیم کرد. این موضوع اهمیت همکاری بین اتحادیه اروپا و ناتو را نشان می‌دهد. ما توانسته ایم که این همکاری را به سطح جدیدی برسانیم. این همکاری قوی و غیرمنتظره بوده است. این بخشی از پاسخ ما به روسیه مدعی است.»
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #روسیه #اقدامات #همکاری #مقابله #سایبری #اروپا #اتحادیه #همچنین #افزود #جانسون #انگلیس #بدهیم #باشیم #خواهیم #رابطه #استولتنبرگ #می‌کنیم #کنفرانس #خارجه #تعامل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر خارجه انگلیس: باید با اقدامات روسیه مقابله کنیم / دبیر کل ناتو: تلاش می‌کنیم که پاسخ اقدامات روسیه را بدهیم


X https://sport45.site/