تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 - ساعت : 10:28

کد مطلب: 234246 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده ناجا: هیچ تهدیدی در مرزها متوجه ما نیست

مازندمجلس: فرمانده ناجا گفت: در این روزها هیچ تهدید خاصی نداشتیم ولی ما فرض را بر آن می‌گیریم که همواره دشمنان درصدد ضربه زدن به کشور هستند و از این رو آمادگی کامل خود را همواره حفظ خواهیم کرد.

مازندمجلس: سردار حسین اشتری در حاشیه آغاز به کار قرارگاه نوروزی پایتخت اظهار داشت: طرح نوروزی  پلیس در جاده‌های کشور از 24 اسفندماه کلید خورد و تا 15 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت و در این طرح بیش از نیم میلیون از همکاران ما و نیروهای دستگاه‌های امدادی به ارائه خدمات به مسافران خواهند پرداخت.
به گزارش نامه نیوز فرمانده ناجا با اعلام خبر آغاز به کار رسمی قرارگاه نوروزی پلیس در تهران بزرگ گفت: در این قرارگاه 25 هزار نیرو در قالب 313 ایستگاه چادر، کانکس و هزاران گشت سواری، موتوری و پیاده به کار گرفته خواهند شد تا نوروز خوبی را در شهر تهران تجربه کنیم. 
وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به تمهیدات پلیس و همکاری خوب مردم، سال آینده از نظر امنیتی، ترافیکی و انتظامی سال خوبی باشد. 
سردار اشتری در ادامه در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص وضعیت امنیتی مرزهای کشور گفت: در حال حاضر امنیت مرزها در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و همکاران ما به صورت آماده‌باش بوده و در کنار نیروهای سپاه و ارتش از آمادگی کامل برخوردار است. 
فرمانده ناجا در پاسخ به این سوال که آیا تهدید خاصی در مرزهای کشور بوده، گفت: در این روزها هیچ تهدید خاصی نداشتیم ولی ما فرض را بر آن می‌گیریم که همواره دشمنان درصدد ضربه زدن به کشور هستند و از این رو آمادگی کامل خود را همواره حفظ خواهیم کرد. 
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #نوروز #قرارگاه #امنیتی #همواره #مرزهای #آمادگی #تهران #تهدید #نیروهای #اشتری #مرزها #نوروزی #ادامه #فرمانده #همکاران #خواهند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فرمانده ناجا: هیچ تهدیدی در مرزها متوجه ما نیست


X https://sport45.site/