لزوم ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1396 - ساعت : 11:53

کد مطلب: 234253 چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاریجانی تاکید کرد

لزوم ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمت به ایتام کار ارزشمندی است، گفت: توصیه می‌کنم شرایطی فراهم شود که کودکان ایتام بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه نیز بیاموزند.

مازندمجلس: به نقل از خانه ملت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده است، صبح امروز (سه شنبه 29 اسفند) در مرکز دارالایتام حضرت حمزه(ع) گفت: از اینکه در جمع کودکان ایتام حضور یافته‌ام خرسندم و امیدوارم تمامی آنها موفق باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان مرکز دارالایتام گفت: کارکنان و مسئولان دارالایتام کار ارزشمندی دارند و با وجود اینکه کار آنها سختی‌هایی به همراه دارد، اما انجام این کار برکت دارد.

لاریجانی تصریح کرد: کارکنان در مرکز دارالایتام خداوند را شاکر باشند، کارکردن برای ایتام عزیز، ثمره‌های معنوی به همراه دارد.

وی خطاب به کودکان ایتام نیز اظهار کرد: امیدوارم سال 97 برای همه شما پربرکت باشد، شما در اینجا به دلیل اینکه شب و روز با یکدیگر زندگی می‌کنید، دوستان زیادی پیدا کرده و در آینده این دوستی‌ها کمک حالتان خواهد بود. امیدوارم علاوه بر اینکه درس‌های خود را خوب بخوانید، در کنار آن کارهای فنی و حرفه‌ای که مورد علاقه‌تان هست، یاد بگیرید.

رئیس قوه مقننه یادآور شد: به مسئولان و کارکنان دارالایتام توصیه می‌کنم شرایطی را فراهم کنند که کودکان بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه نیز به کودکان ایتام بیاموزید.


منبع : فارس

برچسب ها : #دارالایتام #ایتام #اینکه #کارکنان #کودکان #رئیس #لاریجانی #امیدوارم #اسلام #حرفه‌ای #شورا #علاوه #همراه #باشند #شورای #مسئولان #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لزوم ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام


X https://sport45.site/