تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 فروردین 1397 - ساعت : 07:45

کد مطلب: 234297 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایندگان مجلس؛ پای ثابت «عید دیدنی‌ سیاسی»/اولین پیامک نوروزی نمایندگان برای چه کسی است؟ / جای خالی دیدارهای سیاسی با آیت‌الله هاشمی/ گعده های نوروزی سیاسی کجا تشکیل می شود؟

مازندمجلس: دید و بازدیدهای عید تنها به دیدار اهالی فامیل ختم نمی‌شود به ویژه آنکه مهر سیاست نیز به اسم اشخاص خورده باشد حالا تلاش کردیم بدانیم بهارستان‌نشینان عیددیدنی سیاسی به دیدار کدام شخصیت‌ها می‌روند.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز  صحبت سال نو که می شود همه به یاد تعطیلات و دید و بازدیدهایی می افتند که تارو پود سنت عید باستانی را با آن بافته اند فرقی نمی کند در کدام صنف و شغل باشی عیددیدنی ها جزو لاینفک آن است  و شاید زیباترین بخش نوروز همان به جا آوردن صله رحم باشد. حالا وقتی این سنت ها به زیر پوست سیاست می رود طبعا برای سیاسیون این دید و بازدیدها تا حدودی رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. زیر سقف هرمی شکل ساختمان بهارستان هم، قصه همین است و نمایندگان مجلس پای ثابت عید دیدنی های سیاسی هستند.
وقتی از خانه ملتی ها درباره عید دیدنی های سیاسی سوال پرسیدیم همه لبخندی روی لبشان نقش بست و گاهی اسامی شخصیت هایی را مطرح می کردند و گاهی تلاش می کردند تا از زیر بار پاسخ دادن شانه خالی کنند؛ گاهی هم دیدار با اهالی حوزه انتخابیه را جزو عید دیدنی های سیاسی مطرح می کردند. برخی هم پاسخ ها جالبی می دادند مانند نادر قاضی پور که می گفت پدرم یادم نداده است که دیدن سیاسی ها بروم یا قوامی که می گفت مردم سکوی پرتاب من شده اند و من باید اولین عید دیدنی را به دیدن آنها بروم اما اینکه آیا واقعا آنها اولین عیددیدنی را به دیدار با مردم می گذارند یا خیر را باید منتظر ماند تا صدای شلیک توپ سال تحویل به گوش برسد و ببینیم آنها چه کرده اند.
گروه تلگرامی نمایندگان
سوال خبرآنلاین از نمایندگان مجلس تنها به عید دیدنی های سیاسی ختم نشد بلکه دایره این سوال اولین پیامک‌ها را هم در بر گرفت؛ سوالی  که برخی به آن پاسخ دادند و برخی گفتند اهل پیامک دادن نیستند. البته در بین این سوال و جواب ها حمیده زرآبادی گفت ما یک گروه تلگرامی داریم به نام نمایندگان که همه 290 نماینده عضو این گروه هستند و احتمالا اولین پیام تبریک را در این گروه بفرستم. یوسف نژاد نماینده مردم ساری و عضو سابق هیات رئیسه مجلس هم  گفت اگر بخواهم پیامی بدهم اولین پیام را در این گروه تلگرامی می فرستم. البته برخی هم مانند محسن کوهکن می گفت به دلیل ارادتی که به محمدرضا باهنر دارم اولین پیامک را برای او می فرستم.
عید دیدنی سیاسی کجا می روید؟
به هر حال نتیجه گپ و گفت با نمایندگان مجلس درباره عید دیدنی های سیاسی مجموعه ای از پاسخ های جالب را گرد آورد که در جدول زیر کنار هم قرار دادیم.  

نام

عید دیدنی سیاسی

مسعود پزشکیان/تبریز

من عید دیدنی سیاسی جایی نمی روم با بچه ها و نوه ها سر می کنم

محمدعلی پورمختار/ کبودرآهنگ

معمولا در دیدار های  نوروزی به دیدن  مسئولین در سطوح مختلف، چه در حوزه ملی و  چه اجرایی  می روم در این میان به دیدن وزرا هم خواهم رفت البته کمتر دیدارهای من شامل وزرا می شود. به دیدن مسوولین استانی از جمله امام جمعه و استاندار هم خواهم رفت

محمدرضا تابش/ اردکان

ما هر سال عید میزبان آقای خاتمی هستیم و طبیعتا اول به دیدن ایشان می رویم و اولین تبریک را به ایشان می گوییم

جهانبخش محبی‌نیا/ میاندوآب

به دیدن هیچ شخصیت سیاسی نمی روم اول به دیدن مادرم می روم و بعد مردم حوزه انتخابیه

محمود صادقی/تهران

احتمالا به دیدن آقای خاتمی می روم

علی اصغر یوسف نژاد / ساری

من به دیدن شخصیت های سیاسی در ساری می روم از جمله دیدن امام جمعه و ...

محسن کوهکن / لنجان

هیچگاه به دیدن شخصیت های سیاسی نمی روم اما اولین پیام تبریک را به خاطر ارادتی که به باهنر دارم به ایشان ارسال می کنم

محمد جواد فتحی/تهران

قبلا به دیدن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می رفتیم امسال نمی دانم

پروانه سلحشوری/تهران

اگر تهران باشم حتما به دیدن آقای خاتمی می روم

حاجی دلیگانی/شاهین شهربه دیدار خانواده معظم شهدا می روم

قاسم میرزایی نیکو/ دماوند و فیروزکوه

به دیدن سید محمد خاتمی، ناطق ، جهانگيري ، عارف می روم

هادی قوامی/اسفراین

مردم سکوی پرتاب ما بودند عید دیدنی دیدار با مردم حوزه انتخابیه خواهم داشت و اولین پیامک را به آنها ارسال می کنم

نادر قاضی پور/ ارومیه

من به دیدن خواهران و برادران بزرگترم می روم اما پدرم به من یاد نداده به دیدن شخصیت ها بروم

پروانه مافی / تهران

به دیدن رئیس جمهور و برخی وزرایی که رابطه کاری بیشتری با هم داریم می روم. انشالله به دیدن مردم زلزله زده کرمانشاه خواهم رفت.

نصرالله پژمانفر / مشهد

من معمولا به حرم مطهر امام رضا(ع) می روم و به دیدن آقا(مقام معظم رهبری) که هر سال به مشهد می آیند می رویم و طبیعتا شخصیت های سیاسی دیگر را هم در مشهد زیارت می کنیم  

محسن علوی / لامرد

دیدار با مردم حوزه انتخابیه و همچنین دیدار ابوی

هادی شوشتری/قوچان

 

من هر سال به مشهد و حرم مطهر می روم اما اگر بخواهیم اسم عید دیدنی بگذاریم با مردم حوزه انتخابیه دیدار می کنم. درمورد پیامک هم اولین پیامک را به مردم حوزه انتخابیه

داود محمدی / تهران  

انشاالله قصد دارم خدمت آقای سید محمد خاتمی بروم و اولین پیامک های تبریک را به اعضای حزبی می دهم که خودم دبیرکل آن هستم.

محمدرضا بادامچی /تهران

ما هر سال به دیدن آقای رفسنجانی می رفتیم امسال هم به دیدن آقای خاتمی و برخی وزرایی که رفاقت های بیشتری با هم داریم می رویم.

علیرضا محجوب/ تهران

هر سال به دیدن آیت الله رفسنجانی می رفتیم امسال به دیدن بیماران در بیمارستان ها می روم

حمیده زرآبادی / قزوین

دیدن شخصیت های سیاسی در عید نمی روم اما بعد از عید به دیدن اکثریت شخصیت های سیاسی می روم و اولین پیامک را به گروه نمایندگان می فرستم

علیرضا رحیمی /تهران

اولین عیددیدنی سیاسی به دیدار آقای سید محمد خاتمی می رود و اولین پیامک تبریک سال نو را به آقای محمد شریعتمداری و آقای عارف ارسال می کنم

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سیاسی #اولین #دیدنی #پیامک #تهران #دیدار #شخصیت #خاتمی #نمایندگان #تبریک #خواهم #انتخابیه #نوروز #وزرا #رفسنجانی #داریم #ساری #ارسال #البته #نوروزی #تلگرامی #امام #امسال #عیددیدنی #رفتیم #باهنر #بیشتری #وزرایی #رئیس #طبیعتا #زرآبادی #دادند #مانند #درباره #هاشمی #دیدارهای #آیت‌الله #نداده #قوامی #کوهکن #ارادتی #فرستم #نماینده #پرتاب #محمدرضا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس؛ پای ثابت «عید دیدنی‌ سیاسی»/اولین پیامک نوروزی نمایندگان برای چه کسی است؟ / جای خالی دیدارهای سیاسی با آیت‌الله هاشمی/ گعده های نوروزی سیاسی کجا تشکیل می شود؟


X https://sport45.site/