تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 فروردین 1397 - ساعت : 16:03

کد مطلب: 234339 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ترامپ خطاب به بن‌سلمان: دلم برای پدرت تنگ شده! /ما یکدیگر را می‌فهمیم و دوستی‌مان در حال حاضر قوی و پر رنگ است

مازندمجلس: رئیس‌جمهوری آمریکا در دیدار با ولیعهد عربستان ضمن ابراز ارادت و علاقه شخصی‌اش به پادشاه سعودی گفت: دلتنگ پدرت پادشاه سلمان هستم. او مرد ممتازی است و می‌دانم که به زودی به اینجا خواهد آمد.

مازندمجلس: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ضیافت نهار کاری که بعد از مذاکراتش با بن سلمان، ولیعهد عربستان ترتیب داده شده بود خطاب به شاهزاده بن سلمان گفت: دلتنگ پدرت ملک سلمان هستم .او مرد ممتازی است و امیدوارم که به زودی او را ببینم.
وی با بیان اینکه استقبال از ولیعهد عربستان موجب افتخار وی است، گفت :روابط میان ما الان از هر زمان دیگری قوی‌تر است .ما یکدیگر را می‌فهمیم و دوستی‌مان در حال حاضر قوی و پر رنگ است.
ترامپ با اشاره به اقدام ملک سلمان در انتخاب پسرش به عنوان ولیعهد عربستان گفت: معتقدم پدرت تصمیم بسیار عاقلانه‌ای گرفته است .
بن سلمان در پاسخ گفت: عربستان برای سفر ملک سلمان به واشنگتن در نزدیکترین زمان ممکن برنامه ریزی می‌کند ؛ امری که فرصت‌های جدیدی را برای دو کشور به وجود خواهد آورد.فرصت های بزرگ دیگری نیز وجود دارد که خواهان تحقق آن هستیم.
قرار است پادشاه عربستان طی سال جاری میلادی به آمریکا سفر کند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سلمان #عربستان #ترامپ #ولیعهد #دیگری #آمریکا #یکدیگر #می‌فهمیم #دوستی‌مان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترامپ خطاب به بن‌سلمان: دلم برای پدرت تنگ شده! /ما یکدیگر را می‌فهمیم و دوستی‌مان در حال حاضر قوی و پر رنگ است


X https://sport45.site/