تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 فروردین 1397 - ساعت : 18:40

کد مطلب: 234345 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توصیه جالب و ورزشی رهبری به جوانان: تعصبی که به تیم آبی و قرمز و رئال دارید به تولید ملی هم داشته باشید

مازندمجلس: - رهبر انقلاب خواستار آن شدند که جوانان نسبت به اقتصاد و تولید ملی تعصب داشته باشند.

مازندمجلس: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اول سال جدید در حرم مطهر رضوی به عیوب اساسی در سبک زندگی اشاره کردند و فرمودند:  یکی از موانع مهم عیوب اساسی در سبک زندگی ماست. این مربوط به مسئولین نیست مربوط به آحاد مردم است. یکی از مشکلات ما مصرف گرایی و اسراف و زیاد خرج کردن است. رفاه طلبی افراطی و اشرافی گری از اشکالات ماست. اشرافی گری از طبقات بالا به پایین سرریز می شود. این عیب است این خطاست این ضربه به کشور است. زیادی خواستن و مصرف کردن و زیادی خوردن و زیادی خرج کردن جز عیوب سبک زندگی است. 
به گزارش نامه نیوز ایشان در ادامه توصیه جالبی به جوانان کردند و فرمودند: نسبت به اقتصاد ملی خودمان باید تعصب داشته باشیم. مصرف جنس خارجی از عیوب ماست. همان مقداری که جوان های ما نسبت به فوتبال تعصب دارند یکی طرفدار تیم قرمز است یکی طرفدار تیم ابی. با تعصب طرفدار تیم رئال هستند و آن یکی طرفدار دیگری است، اینها تعصب دارند اگر همین تعصب را نسبت به اقتصاد ملی و تولید ملی داشته باشیم بسیاری از کارها اصلاح خواهد شد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #طرفدار #زندگی #زیادی #باشیم #اقتصاد #دارند #رهبر #مربوط #تولید #جوانان #اساسی #فرمودند #توصیه #اشرافی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توصیه جالب و ورزشی رهبری به جوانان: تعصبی که به تیم آبی و قرمز و رئال دارید به تولید ملی هم داشته باشید


X https://sport45.site/