تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 فروردین 1397 - ساعت : 08:52

کد مطلب: 234364 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتراف مشاور ترامپ به نقش مریم رجوی و منافقین در آشوب‌های اخیر ایران

مازندمجلس: مشاور غیررسمی رئیس‌جمهور آمریکا به حضور گروهک تروریستی منافقین در آشوب‌های اخیر در ایران اعتراف کرده است.

مازندمجلس: «رودی جولیانی»، شهردار اسبق نیویورک و مشاور غیررسمی «دونالد ترامپ»، که ارتباطات نزدیکی هم با گروهک تروریستی منافقین دارد به نقش اعضای این سازمان تروریستی در آشوب‌های دی‌ماه سال 1396 در ایران اعتراف کرده است.
به گزارش نامه نیوز وبگاه فوربس گزارش داده «جولیانی» روز سه‌شنبه به آلبانی سفر کرده و با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است. 
او در یک سخنرانی که روز سه‌شنبه در جمع تروریست‌های منافقین ایراد شده بر «نقش حیاتی» این گروه در «اعتراضات» در ایران تأکید کرد. 
پیش از این هم «مریم رجوی» سرکرده گروهک «منافقین»‌ در گفت‌وگو با یک روزنامه سعودی اذعان کرد که عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.
رجوی در ادامه صراحتا اذعان کرد که اغتشاشاتی که در دی‌ماه در ایران رخ داد، محصول کار «منافقین» بود. او گفت: «طبیعتاً، آنچه در ایران رخ می‌دهد، کار شبکه‌های مجاهدین خلق در شهرهای مختلف است و ارتباطی با فعالیت سیاسی [سازمان منافقین] در سطح بین‌الملل ندارد، از جمله در فرانسه».
سرکرده فعلی منافقین همچنین به تشکیل لابی‌های متعدد در کشورهای غربی برای کار علیه ایران اشاره کرد و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، سازمان منافقین تلاش می‌کند اقدامات رژیم ایران را فاش کند اما کشورهای غربی از جمله آمریکا (با عملکردشان) وضع کنونی در ایران را تحکیم می‌کنند، و بهترین کار چیست، گفت که سازمان منافقین چندین جبهه و تشکل از نمایندگان پارلمانی و فعالان حقوق بشری علیه ایران تشکیل داده است. 
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #منافقین #ایران #گروهک #سازمان #تروریستی #آشوب‌های #سرکرده #اذعان #تشکیل #کشورهای #دی‌ماه #ترامپ #مشاور #جولیانی #اعتراف #گزارش #سه‌شنبه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتراف مشاور ترامپ به نقش مریم رجوی و منافقین در آشوب‌های اخیر ایران


X https://sport45.site/