تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 فروردین 1397 - ساعت : 09:53

کد مطلب: 234373 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گپ و گفت عیدانه با «نامه نیوز» مطرح شد؛

«هفت سین سیاسی» نماینده ای که به مهندس فیروزه ای انتخابات معروف شد /دلخوری سیاسی ام در سال 96 از رأی ندادن به بیطرف به عنوان وزیر نیرو بود /اولین دیدار نوروزی ام قطعا سیاسی نخواهد بود /به دیدن ناطق، خاتمی و جهانگیری می روم /آرزوی سیاسی ام رفع حصر است /فرزندانم علاقه ای به سیاست ندارند /توقع ام از روحانی در سال جدید صداقت داشتن با اصلاح طلبان است

مازندمجلس: نماینده شاخص فراکسیون امید می گوید: انتظار و توقعم از رئیس جمهور در سال جدید صداقت داشتن با اصلاح طلبانی است که به آنها بدهکار است.

مازندمجلس: فائزه عباسی: قاسم میرزایی نیکو که سال ها در دولت اصلاحات فعالیت کرده بود، سال 94 پا در رقابت های انتخاباتی گذاشت و نهایتا توانست در قالب لیست امید از منطقه دماوند و فیروزکوه وارد ساختمان هرمی شکل بهارستان شود؛ آن روزها لقب مهندس فیروزه ای به خود گرفته بود و بعد از نطقش در مخالفت با وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دوم حسن روحانی با سخن گفتن از خاتمی و میرحسین و شجریان شهرت و محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرد.
او این روزها یکی از افراد موثر در فراکسیون امید است و گاهی از آن به عنوان تئوریسین فراکسیون نام می برند. به بهانه نوروز و سال نو گپ و گفتی کوتاه با او داشتیم و این نماینده مجلس از سالی که گذشت گفت و مهمترین آرزویش برای سال 97 را رفع حصر عنوان کرد. 
اگر مایلید پاسخ های جالب این نماینده مجلس به سوالات عیدانه نامه نیوز را بدانید می توانید مشروح این مصاحبه را بخوانید؛
***
آقای میرزایی نیکو سال سیاسی 96 برای شما چطور گذشت؟ سخت و سنگین.
بدترین و بهترین اتفاق سال گذشته چه بود؟ اتفاقات بد زیاد بود مثل پلاسکو، سانچی، سقوط هواپیما. بهترين اتفاق هم موافقت زنگنه با گاز رساني به روستاها بود.
چهره سیاسی سال از نگاه شما کیست؟ بی شک تکرار نشدنی سید محمد خاتمی.
بهترین خاطره سیاسی سال 96 را بگویید؟ رأی کامل به  لیست اصلاح طلبان در شوراها.
دلخوری سیاسی در سال 96؟ رأی نیاوردن وزرایی مثل بیطرف.
عید دیدنی سیاسی کجا می روید؟ دیدن سید محمد خاتمی، ناطق ، جهانگيري ، عارف .
اولین تبریک سیاسی را به چه کسی می گویید؟ تلنفی تلگرامی اس ام اسی؟ دكتر آشفته از رفقاي عهد قديم .اولین دیدار قطعا سیاسی نیست و دیدار با مردم است که در مدت نمایندگی برنامه ی اصلی من بوده و صد در صد خانواده ی شهدا و زحمت کشی.
با چه کسی بیشتر رفاقت سیاسی دارید؟ با همه بنياد باراني ها.
یک هفت سین سیاسی بچینید(بدون توجه به سین). سرمایه، سلامت، صلح، صداقت، امنیت، آزادی بدون سانسور، آسایش و آرامش تمام ملت ایران.
اهل عیدی دادن هستید یا عیدی گرفتن...بيشر عيدي دادم .
بهترین عیدی سیاسی که گرفتید چه بود؟ هم زماني نطق ساليانه مجلس  در ٢خرداد ٩٦ .
آرزوی سیاسی تان برای سال 97 چه بود؟ رفع حصر.
دوست دارید فرزندان تان هم سیاستمدار بشوند؟ سیاسی شدنی نیست، فرزندان من کاملا نگرش سیاسی مستقل دارند اما مطلقا علاقمند به سیاست نیستند نه به خاطر نفرت یا... به خاطر مخاطرات و بی عدالتی هایی که نه صرفا با شخص بنده و جامعه شده است.چه توقع سیاسی از رئیس مجلس در سال جدید دارید؟ سیاست داشته باشد اما بدون سیاسی بازی.
چه توقع سیاسی از رئیس جمهور در سال جدید دارید؟ صداقت و شفافیت مخصوصا با اصلاح طلبانی که به آنها بدهکار است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سیاسی #خاتمی #دیدار #اصلاح #اولین #بهترین #عنوان #اصلاح طلبان #نماینده #فراکسیون #روزها #نوروز #رئیس #اتفاق #فرزندان #میرزایی #سیاست #دلخوری #فیروزه #مهندس #بیطرف #آرزوی #صداقت #روحانی #عیدانه #طلبان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : «هفت سین سیاسی» نماینده ای که به مهندس فیروزه ای انتخابات معروف شد /دلخوری سیاسی ام در سال 96 از رأی ندادن به بیطرف به عنوان وزیر نیرو بود /اولین دیدار نوروزی ام قطعا سیاسی نخواهد بود /به دیدن ناطق، خاتمی و جهانگیری می روم /آرزوی سیاسی ام رفع حصر است /فرزندانم علاقه ای به سیاست ندارند /توقع ام از روحانی در سال جدید صداقت داشتن با اصلاح طلبان است


X https://sport45.site/