راه مقابله با بیکاری حمایت از کالای ایرانی است/ باید ریشه فساد را خشکاند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 فروردین 1397 - ساعت : 15:00

کد مطلب: 234396 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شریفی :

راه مقابله با بیکاری حمایت از کالای ایرانی است/ باید ریشه فساد را خشکاند

مازندمجلس: نماینده مردم بندرلنگه در مجلس با تاکید بر لزوم برخورد با فساد در کشور گفت: با بگیر و ببند نمی‌توان با فساد مبارزه کرد و باید زمینه‌های آن در کشور برطرف شده و ریشه‌هایش خشکانده شود.

مازندمجلس:ناصر شریفی نماینده مردم بندر لنگه در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به سخنان دیروز رهبر معظم انقلاب درخصوص لزوم برخورد با فساد در کشور گفت: با بگیر و ببند نمی‌توان با فساد مقابله کرد و باید ریشه‌های آن را در کشور خشکاند و زمینه‌های ایجاد فساد در کشور و منافذ آن را بست.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از کالای تولید داخل افزود: همه ما موظفیم که کالای ایرانی مصرف کنیم و تنها از این طریق است که می‌توان بر مشکل بیکاری و رکود در کشور فائق آمد و آن را به حداقل رساند.

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان ایرانی در ابداع و نوآوری در همه عرصه‌ها برجسته و ممتاز هستند و این را در عرصه عمل نیز اثبات کرده‌اند و لازم است تا در عرصه‌های مختلف تولید و ... از آنها استفاده شود.

شریفی در پایان با بیان اینکه مسئولین باید در بحث حمایت از کالای تولید داخل پیش‌گام شوند خاطرنشان کرد: همه مردم ایران باید برای حمایت از تولید داخلی کالای ایرانی استفاده کنند و تولیدکنندگان نیز باید با تمام توان در تولید کالای باکیفیت در مسیر تولید کالای باکیفیت حرکت کنند.


منبع : فارس

برچسب ها : #کالای #تولید #ایران #ایرانی #شریفی #حمایت #استفاده #شورا #باکیفیت #اسلام #نماینده #مقابله #گفت‌وگو #بیکاری #خشکاند #شورای #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه مقابله با بیکاری حمایت از کالای ایرانی است/ باید ریشه فساد را خشکاند


X https://sport45.site/