ناامیدی ویروس فلج‌کننده تولید داخلی است/ جوانان ما کمتر از جوانان اروپایی و آمریکایی نیستند

تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 234495 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رنجبرزاده :

ناامیدی ویروس فلج‌کننده تولید داخلی است/ جوانان ما کمتر از جوانان اروپایی و آمریکایی نیستند

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه یأس و ناامیدی ویروس فلج‌کننده تولید داخلی است، گفت: جوانان ما چیزی کمتر از جوانان کشورهای دیگر و از جمله جوانان کشورهای اروپایی و آمریکایی ندارند.

مازندمجلس:اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بحث لزوم خودباوری در تولید کالاهای داخلی و نقش اساسی آن در این حوزه، گفت: در طول 4 دهه گذشته از انقلاب اسلامی موفقیت‌هایی که در حوزه‌های مختلف به دست آمده و توفیقاتی که حاصل شده نتیجه اعتماد به نفس و اتکا به توانمندی‌های داخلی بوده و لذا برای رسیدن به هر موفقیت و دستاورد و هدف‌گذاری در نظام جمهوری اسلامی اولویت اصلی و موتور محرکه رسیدن به اهداف اعتماد به نفس و خوداتکایی و متکی بودن به توانمندی‌های داخلی است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر به هر میزان که از این محور یعنی خودباوری دور شویم به سستی، تنبلی، کاهلی و مصرفی شدن گرایش پیدا می‌کنیم و در این وضعیت آسان‌ترین راه این است که دیگران برای ما لقمه درست کنند و آن را به ما تحویل دهند و ما فقط مصرف‌کننده صرف باشیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: برای اینکه ما از واردات و مصرف کالاهای خارجی فاصله بگیریم و پرهیز کنیم ضرورت دارد که فرهنگ کار و تلاش را در کشور رواج دهیم و از سوی دیگر بپذیریم که در هر کجا که محکم ایستاده‌ایم و به توانمندی‌های داخلی اتکا پیدا کردیم موفق بوده‌ایم. 

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: ضرورت دارد مسئولین کشور روی موضوع خودباوری محکم بایستند و رشد و شکوفایی توانمندی‌های داخلی زمانی تحقق پیدا می‌کند که مسئولین زمینه لازم را فراهم کنند و اینکه مسئولین مأیوسانه بگویند ما نمی‌توانیم این بدترین اقدام و بزرگترین عامل بازدارنده برای بروز و ظهور توانمندی‌هاست.

وی با بیان اینکه یأس و ناامیدی ویروس فلج‌کننده تولید داخلی است، افزود: جوانان ما چیزی کمتر از جوانان کشورهای دیگر و از جمله جوانان کشورهای اروپایی و آمریکایی ندارند و بعضاً شاهد هستیم که توفیقات علمی در کشورهای دیگر مدیون جوانان ایرانی است که در آنجا نیز حضور پیدا می‌کنند و اگر زمینه‌های لازم برای فعالیت‌های جوان ایرانی فراهم شود می‌توانیم به توفیقات بزرگی دست پیدا کنیم. 

رنجبرزاده در پایان خاطرنشان کرد: لازم است تا برای حمایت از تولیدات داخلی همه مردم به صحنه بیایند تا مسئولین هم از خواب غفلت بیدار شوند و به صورت واقعی برای رسیدن به شکوفایی و بروز و ظهور توانمندی‌های داخلی برنامه‌ریزی کنند. 


منبع : فارس

برچسب ها : #داخلی #جوانان #توانمندی‌های #رنجبرزاده #مسئولین #اینکه #اسلامی #خودباوری #کشورهای #اسلام #تولید #خاطرنشان #ایران #ایرانی #توفیقات #فراهم #شکوفایی #کالاهای #ویروس #ناامیدی #گفت‌وگو #فلج‌کننده #اروپایی #اعتماد #انقلاب #آمریکایی #ضرورت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ناامیدی ویروس فلج‌کننده تولید داخلی است/ جوانان ما کمتر از جوانان اروپایی و آمریکایی نیستند


X https://sport45.site/