اگر با فساد در قوای سه‌گانه برخورد نشود مجموعه نظام در معرض خطر قرار خواهد گرفت

تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 234496 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعزازی :

اگر با فساد در قوای سه‌گانه برخورد نشود مجموعه نظام در معرض خطر قرار خواهد گرفت

مازندمجلس: نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه هر یک از قوای سه‌گانه در زمینه برخورد با فساد تقصیراتی دارند، گفت: فساد در دستگاه‌های اجرایی، تقنینی و قضایی کشور رخنه کرده و اگر با آن مقابله نشود مجموعه نظام را در معرض خطر قرار خواهد داد.

مازندمجلس:ضیاءالله اعزازی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر لزوم مقابله با فساد در کشور، گفت: اگر مجموعه نظام با فساد رخنه کرده در بدنه دستگاه‌های اجرای تقنینی و قضایی برخورد و مبارزه نکند و از آن جلوگیری نکند متأسفانه باید بگویم که نظام در معرض خطر قرار خواهد گرفت.

وی افزود: من بارها با هر یک از مسئولین نظام که جلسه داشتم موضوع مبارزه با فساد را یادآور شدم و تأکید کردم. 

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید بگویم که در بحث فساد متأسفانه خطر در بیخ گوش ما است و ضرورت دارد و واجب است که با آن برخورد شود. 

اعزازی با اشاره به نقش مجلس در بحث مبارزه با فساد، خاطرنشان کرد: اگر مجلس به وظایف نظارتی خود با جدیت عمل کند کمک شایانی برای مبارزه با فساد خواهد بود و باید گفت که مجلس هم در این زمینه بی‌تقصیر نیست و کوتاهی‌هایی را در بحث مبارزه با فساد داشته است.

وی افزود: مجلس وظیفه نظارتی دارد و باید به این وظیفه خود به درستی عمل کند و در آن زمان است که از فساد جلوگیری خواهد شد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در پایان، اظهار داشت: هر سه قوه مجریه‌، مقننه و قضاییه در بحث مبارزه با فساد تقصیراتی دارند و لازم است تا قوای سه‌گانه در زمینه مبارزه با فساد جدیت لازم را داشته باشند.


منبع : فارس

برچسب ها : #مبارزه #اسلامی #اسلام #شورا #شورای #اعزازی #برخورد #نماینده #اظهار #نظارتی #وظیفه #سه‌گانه #افزود #زمینه #بگویم #اشاره #مجموعه #تأکید #گفت‌وگو #جلوگیری #متأسفانه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اگر با فساد در قوای سه‌گانه برخورد نشود مجموعه نظام در معرض خطر قرار خواهد گرفت


X https://sport45.site/