دولت باید جلوی اجحاف بانک‌ها به تولیدکنندگان را بگیرد

تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 - ساعت : 11:09

کد مطلب: 234497 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امیرآبادی در گفت و گو با فارس:

دولت باید جلوی اجحاف بانک‌ها به تولیدکنندگان را بگیرد

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی دولت باید جلوی اجحاف بانک‌ها، بیمه‌ها ، گمرک، اداره مالیاتی به تولیدکنندگان را بگیرد.

مازندمجلس:احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در آستانه سال جدید و با تأکید بر حمایت و استفاده بیش از پیش از کالای ایرانی، اظهار داشت: در این راستا دولت باید جلوی اجحاف بانک‌ها، بیمه‌ها ، گمرک، اداره مالیاتی به تولیدکنندگان را بگیرد.

وی عرضه کالای ایرانی توسط فروشگاه‌های دولتی و نیمه دولتی را از دیگر راه‌های حمایت از کالای ایرانی خواند و افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و همچنین بنیادها، صدا و سیما و نشریات نیز باید تمام امکاناتشان را برای برندسازی کالای ایرانی به میدان آورند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اینکه در راستای حمایت از کالای ایرانی مجلس باید قوانین تشویقی صادراتی و تنبیهی وارداتی غیرضروری را تصویب کند، عنوان کرد: در این زمینه تولیدکنندگان ایرانی هم باید قول دهند جنس با کیفیت تولید کنند.

امیرآبادی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: ستاد اجرایی هم می‌تواند در بالا بردن کیفیت کالا ها و همچنین امکانات و مراکز اقتصادی خود را در اختیار کالای ایرانی با قیمت پایین تر قرار دهند.


منبع : فارس

برچسب ها : #ایرانی #ایران #کالای #همچنین #امیرآبادی #حمایت #تولیدکنندگان #کیفیت #بانک‌ها #اسلام #اجحاف #شورا #رئیس #اجرایی #دولتی #اشاره #اسلامی #سخنان #رئیسه #بگیرد #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دولت باید جلوی اجحاف بانک‌ها به تولیدکنندگان را بگیرد


X https://sport45.site/