5 دیدگاه درباره نحوه تحقق شعار سال

تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 - ساعت : 11:18

کد مطلب: 234498 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو هیئت رئیسه مجلس از لزوم برندسازی می گوید؛

5 دیدگاه درباره نحوه تحقق شعار سال

مازندمجلس: دبیرکل موتلفه، سخنگوی شورای نگهبان و سه نماینده مجلس نظرات خود را درباره نحوه تحقق شعار سال بیان کردند.

مازندمجلس: جلال میرزایی با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: یکی از این الزامات برندسازی است یعنی کالاهایی در داخل کشور تولید شود که نام و نشان‌دار باشد، در این صورت مشخص است که چه کسی کالا را تولید کرده و در مقابل کیفیت آن هم مسئول است. در حال حاضر در بازار داخلی در حوزه‌های مختلف با کالاهای بی نام و نشان سر و کار داریم، تولید کننده در برابر مصرف کننده هیچ مسئولیتی ندارد.
نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان این‌که تولیدکنندگان باید به ویژگی‌های بازار و ذائقه مشتریان توجه کنند، گفت: به نظر می‌رسد باید تاحدودی از لحاظ فرهنگی هم کار کنیم تا شهروندان تولیدات داخلی را با افتخار استفاده کنند، اما متاسفانه نگاهی در فرهنگ ما غالب شده که ترجیح می‌دهند کالای خارجی استفاده کنند.
وی استفاده از تعرفه برای حمایت از کالاهای داخلی را یکی دیگر از این راهکارها عنوان کرد و گفت: از یک طرف گمرک تعرفه‌هایی را وضع می‌کند از سوی دیگر کنترلی بر مرزها نبوده و شاهد ورود کالای قاچاق هستیم آن هم در شرایطی که اقتصاد ضعیف ما با چالش و آسیب جدی مواجه است. راهکار اصلی برندسازی و تولید کالای باکیفیت و با دوام توسط تولیدکنندگان داخلی است اگر این کار را انجام شود می‌توان امیدوار بود که زیرساخت برای نیل به شعار حمایت از کالای ایرانی فراهم شده است.
این نماینده مجلس به نقش شبکه‌های اجتماعی و صدا و سیما برای تحقق حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: نباید به تبلیغات صرف بسنده کرد بلکه باید فرآیند تولید و واحدهای نمونه به مخاطبین معرفی شده و اطمینان خاطری به مصرف کننده داده شود که کالاهای تولید داخل با کیفیت است.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تولید #کالای #ایران #ایرانی #داخلی #حمایت #کالاهای #کیفیت #قاچاق #برندسازی #تولیدکنندگان #تاکید #اینکه #خارجی #اظهار #اقتصادی #اقتصاد #استقلال #کننده #قوانین #نمی‌شود #فراهم #بیشتر #ضروری #سرمایه‌گذاری #استقبال #منابع #جلوگیری #بتوانیم #بازار #جامعه #بتواند #درباره #سرمایه #رهبر #فرهنگ #انسانی #نیروی #انقلاب #تولیدات #شرایط #اعتماد #ترجیح #می‌کند #باکیفیت #دهقانی #اقدام #تومان #سرمایه‌دار #زمینه‌ای #خدا #رئیس #فروش #سمت #توجهی #می‌رسد #باشیم #دستگاه‌ها #برخورد #نهایت #حساسیت #مقدمه‌ای #حبیبی #نظارتی #افزایش #وابستگی #مسئولان #برسیم #طبیعی #نامگذاری #کدخدایی #نماینده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 5 دیدگاه درباره نحوه تحقق شعار سال


X https://sport45.site/