تاریخ انتشار : شنبه 04 فروردین 1397 - ساعت : 15:16

کد مطلب: 234522 چاپ به اشتراگ گذاشتن

3 برنامه جهانگیری در کرمان/رونمایی از خودروی هیوندای اکسنت کرمان‌موتور و بازدید از ارگ بم تا گفتگو با کودکان و سالمندان توانبخشی

مازندمجلس: اسحاق جهانگیری امروز با حضور در ارگ تاریخی بم از روند بازسازی آن بازدید کرد و سپس به کارخانه کرمان‌موتور رفت و از هیوندای اکسنت رونمایی کرد. همچنین با حضور در مجتمع توانبخشی سپهر بم با کودکان بی‌سرپرست و سالمندان در فضایی صمیمی به گفت‌وگو پرداخت.

مازندمجلس: سیاست > دولت - اسحاق جهانگیری امروز با حضور در ارگ تاریخی بم از روند بازسازی آن بازدید کرد و سپس به کارخانه کرمان‌موتور رفت و از هیوندای اکسنت رونمایی کرد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور امروز شنبه ۴ فروردین به همراه علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری از بخش‌های‌ مختلف ارگ تاریخی بم بازدید کردند و در جریان مرمت‌های صورت گرفته در این بنای تاریخی قرار گرفتند.
مونسان در این بازدید گفت: خوشحالیم که بخش عمده مرمت ارگ تاریخی بم بعد از زلزله مرمت شده و در حال حاضر ۷۰درصد کار انجام شده است. مرمت‌های صورت‌گرفته با بهترین روش و فنی‌ترین متدها انجام شده است و در آن کشورهای مختلفی مانند آلمان، ایتالیا و ژاپن همکاری داشتند.
رونمایی از خودروی هیوندای اکسنت جدید شرکت کرمان موتور
همچنین اسحاق جهانگیری از خط تولید النترا، اکسنت و ... سایر خودروهای کرمان موتور بازدید و از خودروی هیوندای اکسنت رونمایی کرد. در این مراسم فرماندار بم با اشاره اینکه ارگ بم نماد کامل تعامل انسان و طبیعت در دل کویر است اظهار کرد: مجموعه ارگ جدید در بحث حمایت از کالای داخلی فعالیت می کند و ٢٥ درصد این خودرو تولید داخلی است.
بازدید جهانگیری از مجتمع توانبخشی سپهر بم

معاون اول رییس‌جمهور صبح امروز از مجتمع توانبخشی سپهر بم بازدید کرد و در جمع کودکان بی‌سرپرست و سالمندان این مجتمع حضور یافت و در فضایی صمیمی با آنها به گفت‌وگو پرداخت.


 جهانگیری و مونسان از روند بازسازی ارگ تاریخی بم بازدید کردند 
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #بازدید #جهانگیری #اکسنت #تاریخی #هیوندای #رونمایی #اسحاق #امروز #رئیس #مجتمع #توانبخشی #کرمان #خودروی #تولید #داخلی #مرمت‌های #مونسان #کودکان #کرمان‌موتور #معاون #سالمندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 3 برنامه جهانگیری در کرمان/رونمایی از خودروی هیوندای اکسنت کرمان‌موتور و بازدید از ارگ بم تا گفتگو با کودکان و سالمندان توانبخشی


X https://sport45.site/