تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 07:59

کد مطلب: 234609 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیت الله سبحانی: از وضعیت فضای مجازی راضی نیستیم

مازندمجلس: آ‌یت الله سبحانی با تأکید بر اجرایی کردن شعار سال گفت: متأسفانه کالای خارجی همچنان در حال ضربه زدن به اقتصاد و اشتغال کشور است که باید برای مقابله با آن برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

مازندمجلس: آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید امروز در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نامگذاری سال 97 به سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر انقلاب گفت: در سال جدید باید با قاچاق کالا برخورد جدی کرد.
به گزارش نام نیوز وی  با اشاره به آثار مخرب ورود کالای قاچاق و واردات بی رویه بر اقتصاد کشور افزود: متأسفانه کالای خارجی همچنان در حال ضربه زدن به اقتصاد و اشتغال کشور است که باید برای مقابله با آن برنامه ریزی جدی صورت گیرد.
استاد درس خارج حوزه علمیه قم با بیان این که باید درباره وضعیت فضای مجازی نیز باید تدبیر شود، اظهار داشت: از وضعیت فعلی فضای مجازی راضی نیستیم چرا که فضای مجازی اخلاق جوانان و جامعه را هدف قرار داده است.
وی  با تأکید بر مقابله با معضلات و آسیب های فضای مجازی  ادامه داد: اگر در این فضا علم و دانش وجود داشته باشد اشکالی ندارد اما باید جلوی مفاسد و ایجاد مفسده را گرفت چرا که جامعه را دچار مشکل می کند.
آیت الله سبحانی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه هر روزی که مردم ملتزم به قوانین اسلامی باشند روز عید است، ابراز داشت: اگر حوادث رانندگی امسال نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کند و التزام مردم به قوانین اسلامی و راهنمایی و رانندگی افزایش یابد بسیار مهم است.
وی با تأکید بر فرهنگ سازی برای سفر مردم در ایام نوروز، تشویق به سفر بدون در نظر گرفتن جوانب کار را نادرست دانست و عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود نباید تنها مردم را به مسافرت تشویق کرد چرا که جاده ها و خودروها استاندارد نیستند و رانندگان نیز رعایت های لازم را انجام نمی دهند.این مرجع تقلید ایام نوروز را فرصت مناسبی برای صلحه رحم و توجه بیشتر به نیازمندان و بیماران دانست و خاطرنشان کرد: باید فرهنگ سازی کرد تا از فرصت تعطیلات نوروز برای صله رحم استفاده شود و  شاهد سفرهای غیرضروری نباشیم تا بدین وسیله حوادث کاهش پیدا کند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مجازی #سبحانی #کالای #نوروز #وضعیت #حوادث #اسلامی #رانندگی #فرهنگ #قوانین #دانست #تشویق #مقابله #تقلید #نیستیم #اشاره #قاچاق #جامعه #اقتصاد #تأکید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آیت الله سبحانی: از وضعیت فضای مجازی راضی نیستیم


X https://sport45.site/