خانواده‌ها مخاطبان «فیلشاه»هستند/ تجربه فضای شاد در سینما با انیمیشن روی پرده

تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 17:59

کد مطلب: 234656 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارگردان فیلشاه :

خانواده‌ها مخاطبان «فیلشاه»هستند/ تجربه فضای شاد در سینما با انیمیشن روی پرده

مازندمجلس: هادی محمدیان گفت: «فیلشاه» فیلم مناسبی است که خانواده‌ها به همراه کودکان و نوجوانان به سینما بروند و فضای شادی را در سالن سینما تجربه کنند.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، هادی محمدیان، کارگردان فیلم انیمیشن فیلشاه با اشاره به این‌که فیلشاه فیلم مناسبی برای اکران نوروزی است و در تبلیغات فیلم هم آمده است که فیلم، عیدی برای کودکان و نوجوانان است، گفت: ایام نوروز فرصتی است که والدین بیشتر به بچه‌ها توجه دارند و فرصت باهم بودن است.به همین دلیل، فیلشاه فیلم مناسبی است که خانواده‌ها به همراه کودکان و نوجوانان به سینما بروند و فضای شادی را در سالن سینما تجربه کنند.

وی درباره اقبال مخاطبان نسبت به فیلم در ایام نوروز با توجه به این که 6 فیلم دیگر نیز در سبد اکران نوروزی قرار دارد، گفت: سبد مخاطبان فیلم «فیلشاه» نسبت به آثار دیگر جداست و قرار است والدین با فرزندانشان به سینما بیایند و همان مخاطبانی که نمی‌توانند 6 فیلم دیگر نوروزی را ببینند، مخاطبان فیلم «فیلشاه» هستند.

محمدیان در پایان گفت: ما روی مخاطب کودک و نوجوان در این ایام حساب باز کرده‌ایم و این قشر، ظرفیت بالایی دارد که نباید دست کم بگیریم. هر قدر تبلیغات فیلم بیشتر باشد خانواده‌ها از اکران این فیلم آگاه می‌شوند و می‌توان در جذب مخاطب موفق عمل کرد.

منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #فیلشاه #نوروز #مخاطبان #سینما #نوروزی #خانواده‌ها #اکران #نوجوانان #والدین #کودکان #بیشتر #مخاطب #مناسبی #تجربه #انیمیشن #محمدیان #کارگردان #تبلیغات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خانواده‌ها مخاطبان «فیلشاه»هستند/ تجربه فضای شاد در سینما با انیمیشن روی پرده


X https://sport45.site/