تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 18:43

کد مطلب: 234658 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمله اسرائیل به تاسیسات الخبیر سوریه با چراغ سبز جورج دبلیو بوش

مازندمجلس: در حالیکه چند روز پیش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که در سال 2007 اقدام به بمباران تاسیسات هسته‌ای الخبیر سوریه کرده است، یک روزنامه در این رژیم فاش کرد که این حمله با چراغ سبز جورج دبیلو. بوش رییس‌جمهور اسبق آمریکا صورت گرفته بود.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روزنامه اورشلیم پست گزارش کرد: جرج دبیلو بوش رییس‌جمهور اسبق آمریکا و ایهود اولمرت نخست‌وزیر سابق اسرائیل بعد از این حمله نشستی با یکدیگر در اقامتگاه خصوصی بوش در کاخ سفید داشتند و هر دوی آنها در این نشست نابودی این تاسیسات هسته‌ای سوریه را جشن گرفتند.
در همین راستا بوش به المرت گفت: فکر نمی‌کردم تو جرات انجام این کار را داشته باشی. اما اولمرت در پاسخ به او یادآوری کرد: قبلا به تو گفته بودم که این کار را انجام خواهد داد.
همچنین در این نشست رییس‌جمهور اسبق آمریکا به شوخی به اولمرت این مساله را که قدش از او بلندتر است، به رخ کشیده و بعدا این دو نفر عکسی نمادین بر سر این موضوع در حالیکه پشت به پشت هم گذاشته بودند، انداختند و بعدا جرج بوش در زیر این عکس نوشته است: "من پشت تو را دارم!"
بر اساس این گزارش، بوش در یک کتاب خاطراتش نیز که در سال 2010 منتشر شد، گفته بود که پیش از نابودی این تاسیسات درباره اطلاعات مربوط به آن با اولمرت صحبت کرده بود.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اولمرت #گزارش #تاسیسات #نابودی #آمریکا #رییس‌جمهور #اسرائیل #سوریه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حمله اسرائیل به تاسیسات الخبیر سوریه با چراغ سبز جورج دبلیو بوش


X https://sport45.site/