تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 22:08

کد مطلب: 234673 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ادعاهای جدید ضد ایرانی ائتلاف سعودی

مازندمجلس: ائتلاف سعودی در پی شلیک دیشب موشک‌های بالستیک یمن به عمق خاک عربستان، بار دیگر ادعای ارسال موشک‎های ایرانی به یمن را تکرار کرد.

مازندمجلس: «ترکی المالکی» سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی با نمایش قطعاتی از موشک‎های یمنی شلیک شده به عربستان سعودی مدعی شد که ائتلاف، اسنادی را در اختیار دارد که نشان می دهد موشک‌های شلیک شده ایرانی است و توسط ایران در اختیار انصارالله قرار می‌گیرد.
ترکی المالکی در پی شلیک دیشب موشک‌های بالستیک یمن به عمق خاک عربستان مدعی شد که ائتلاف موشک‎های ایرانی را در یمن کشف و ضبط کرده است.
 المالکی در ادعایی مضحک اعلام کرد که ایران از بندر الحدیده برای قاچاق موشک های بالستیک استفاده می‌کند و شورای امنیت باید به حساب ایرانی‌ها به دلیل تجهیز «حوثی‎ها» به موشک‎های بالستیک برسد.
وی اعلام کرد که «حوثی‎ها» تاکنون ۱۰۴ موشک بالستیک را به سمت اراضی سعودی شلیک کرده‌‏اند.
سخنگوی ائتلاف ادعا کرد: موشکی که با آن ریاض هدف قرار گرفته، ایرانی و از نوع «قیام» بوده است. عربستان حق پاسخگویی به ایران را در مکان و زمان مناسب نزد خود محفوظ می دارد.
سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی همچنین گفت که قطر با یک تصمیم سیاسی در ائتلاف عربی ضد یمنی شرکت داشت و سپس با یک تصمیم سیاسی از ائتلاف کنار گذاشت شد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ائتلاف #سعودی #ایرانی #بالستیک #موشک‎های #عربستان #سخنگوی #حوثی‎ها #تصمیم #سیاسی #اعلام #المالکی #اختیار #موشک‌های #متجاوز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ادعاهای جدید ضد ایرانی ائتلاف سعودی


X https://sport45.site/