تاریخ انتشار : دوشنبه 06 فروردین 1397 - ساعت : 23:06

کد مطلب: 234674 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ورود کمیسیون اصل نود به پشت‌پرده صنعت خودرو/ پرونده فساد در فوتبال را به قوه قضائیه ارسال شد

مازندمجلس: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مهم‌ترین اقدامات کمیسیون متبوع خود در سال ۹۶ را تشریح کرد.

مازندمجلس: یولی داداشی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ درباره مهم‌ترین اقدامات کمیسیون متبوع خود در سال ۹۶، اظهار کرد: ورود به پرونده و پشت پرده صنعت خودرو یکی از بحث‌های جدی ما بود که وزارت صنعت و معدن را ملزم کردیم تا سفارش را آزاد کنند و بازار خودرو رقابتی شود، اما هنوز به نتیجه قطعی در این باره نرسیدیم.
وی با بیان اینکه بررسی اختلافات بین نیروی انتظامی و دفترخانه‌ها درباره بحث پلاک خودرو‌ها هم یکی از مهم‌ترین مباحثی بود که بررسی کردیم، ادامه داد: نظر بنده و برخی دیگر از نمایندگان در کمیسیون اصل ۹۰ این بود که این موضوع به استفساریه برود که مورد تأیید قرار گرفت.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با بیان اینکه یکی دیگر از مباحث مورد بررسی بلاتکلیفی نزدیک به ۱۲۰ هزار نفر از افراد در مشهد بود که شناسنامه ندارند، تصریح کرد: ادعای آن افراد این است که اصالتا ایرانی هستند، اما قبل از انقلاب این افراد را به کشور عراق اخراج کردند و پس از انقلاب صدام آنان را به داخل کشورمان عودت داد. همچنین در این دوره پرونده فساد در فوتبال را بستیم و گزارش آن را به دستگاه قضا ارسال کردیم.
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با اشاره به اینکه یکی دیگر از مباحث جدی مورد بحث ما آن بود که بتوانیم کمیسیون اصل ۹۰ را تبدیل به دیوان کنیم که با رایزنی‌هایی که با اعضای کمیسیون شورا انجام دادیم این اتفاق افتاد، خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه سریع‌تر این موضوع اجرایی شود چراکه با اجرایی شدن این مسئله عزل متخلفان توسط دیوان صورت می‌گیرد و می‌توانیم با متخلفان خودمان رأسا برخورد کنیم.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #کمیسیون #سخنگوی #اینکه #بررسی #افراد #خودرو #پرونده #کردیم #دیوان #متخلفان #اجرایی #مباحث #انقلاب #گزارش #فوتبال #ارسال #درباره #مهم‌ترین #موضوع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ورود کمیسیون اصل نود به پشت‌پرده صنعت خودرو/ پرونده فساد در فوتبال را به قوه قضائیه ارسال شد


X https://sport45.site/