تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 07:47

کد مطلب: 234683 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پوتین: باید روابط روسیه و قطر تقویت شود /امیر قطر: روی شما حساب می کنیم

مازندمجلس: امیر قطر که به مسکو سفر کرده، با رئیس‌جمهور روسیه دیدار کرد؛ دیداری که در آنها این آنها بر لزوم تقویت روابط خوب دو کشور تاکید کردند.

مازندمجلس: در ادامه سفرها و دید و بازدیدهای مقام‌های کشورهای عربی از روسیه، رئیس‌جمهور این کشور در مسکو میزبان امیر قطر بود.
به گزارش نامه نیوز «شیخ تمیم» امیر قطر روز دوشنبه وارد مسکو شده بود و در این شهر با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه دیدار کرد.
به گزارش اسپوتنیک، پوتین در این دیدار گفت: «روابط تجاری ما در سال گذشته گسترش یافت البته آمار و ارقام نشن دهنده ظرفیت توانمندی‌های دو کشور نیست البته روند روابط، روند بسیار خوبی بوده است».
شیخ تمیم هم در این دیدار با تایید بهبود روابط قطر و روسیه طر سال‌های اخیر، بر لزومن تقویت روابط دوجانبه در عرصه‌های مختلف تاکید کرد.
امیر قطر با تاکید بر نقش مثبت روسیه در مسائل بین‌المللی گفت: «ما روی دوستان خود در روسیه حساب می‌کنیم. روسیه نقشی قابل توجه در ارتباط با مسائل جهان عرب ایفا می‌کند».
رسانه‌های قطری در گزارش‌های خود پیش از آغاز سفر امیر این کشور به مسکو، از احتمال رایزنی وی با پوتین درباره سوریه و یمن خبر داده بودند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #روسیه #روابط #پوتین #دیدار #تاکید #مسائل #البته #رئیس‌جمهور #تقویت #گزارش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پوتین: باید روابط روسیه و قطر تقویت شود /امیر قطر: روی شما حساب می کنیم


X https://sport45.site/