تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 09:20

کد مطلب: 234695 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدگاه صریح 3 مقام ارشد سپاه درباره پشت صحنه نقشه شیطانی آمریکایی‌‌ها وصهیونیست‌ها برای منطقه/ فرصت‌سازی از صحبت‌های رئیس جمهور قُلدر آمریکا

مازندمجلس: باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی سپاه پاسداران گفت: یک جبهه مستحکمی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی شکل گرفته است.

مازندمجلس: سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی گفت: در 6 سال گذشته طرح آمریکایی ها و صهیونیست ها در گام اول برای انحراف افکار عمومی از رژیم صهیونیستی و ایجاد درگیری در کشورهای اسلامی بویژه درعراق و سوریه به نظرشان موفق بود چراکه نگاه‌ها را از سمت رژیم صهیونیستی برداشت و معطوف به درگیری‌ها در داخل جغرافیای جهان اسلام کرد.
شریف با بیان اینکه آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی برای گروه‌های تروریستی همانند داعش، جبهه‌النصره و احرار الشام سرمایه‌گذاری‌های سنگین کرده بودند و انتظار بهره‌های بسیار بیشتری را داشتند، اظهار کرد: حداقل انتظار آنها ایجاد یک خلافت خود خوانده داعش در بخشی از کشورهای عراق و سوریه بود تا درگیری با دوام چندین دهه را در این سرزمین‌ها شکل دهند و مشغول‌سازی در بین امت اسلامی داشته باشند و حاشیه امن طولانی مدتی برای رژیم صهیونیستی بوجود آید.
اهم اظهارات سخنگوی سپاه به شرح زیر است:
* شاید محاسبات صهیونیست ها و آمریکایی ها در مرحله اول در ایجاد داعش و شروع درگیری‌ها همراه با بهره‌هایی برایشان بود و خسارت‌هایی را نیز به کشورهای اسلامی در تخریب زیرساخت ها، کشتار مردم و موج مهاجرت‌ به کشورهای اسلامی بویژه در عراق و سوریه داشت اما آنها تشکیل یک موج جریان مقاومت و جانانه در رویارویی سنگین با داعش و جبهه‌النصره و احرار الشام که از منتهی الیه مرزهای عراق تا منتهی‌الیه مرزهای سوریه با الهام بخشی از دوران دفاع مقدس جمهوری اسلامی و مشورت مشاوران خبره نظام مقدس جمهوری اسلامی که به درخواست دولت های عراق و سوریه صورت گرفت را محاسبه نکرده بودند.
* مردم عراق و سوریه ، ارتش و مسئولین سیاسی این کشورها با خیزش قابل توجه و روحیه مضاعف توانستند در مرحله اول مانع از تحقق طرح صهیونیستی و آمریکایی برای گسترش و استقرار خلافت خود خوانده داعش شوند.در سال‌های بعد به ویژه سال گذشته با رشادت‌های رزمندگان جبهه مقاومت از کشورهای مختلف طومار خلافت خود خوانده داعش درهم پیچیده شد که این شکست بسیار سنگینی برای جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیست‌ها بود.
* نه تنها صهیونیست‌ها موفق نشدند حاشیه امنی که از نظرشان برای خود ایجاد کرده بودند را تداوم بخشند بلکه در کنار ارتش‌های رسمی سوریه و عراق نیروهای با انگیزه ، جوان و پر قدرت جیش‌الشعبی در عراق و جیش الوطنی در سوریه شکل گرفت که این نیروها در کنار ارتش‌های به روزی که این کشورها در رویارویی با دشمن تشکیل داده بودند، به جمع مدافعان حرم و مرزهای کشورشان اضافه شدند.
* نکته حائز اهمیت این است که کشورهای عربی به ویژه مردم سوریه و عراق شناخت بسیار خوبی از دوستان و دشمنانشان در یک جنگ و رویارویی و تخریب پیدا کردند و به طور یقین از این پس به دوستان خود اعتماد بیشتری خواهند کرد و نسبت به کسانی که به دشمنان آنها در این جنگ کمک کردند با دید سوءنیت نگاه خواهند کرد.یک جبهه مستحکم برای مبارزه با رژیم صهیونیستی شکل گرفته است. تعبیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکایی‌ها داعش را بوجود آوردند اما نتوانستند مدیریت کنند تعبیر بسیار دقیق، ظریف و هوشمندانه‌ای از نقشه برآب شده آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی است.
* تعبیر حکیمانه مقام معظم رهبری که چند سال گذشته فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید، در پرتو شکل‌گیری این جبهه مقاوم و مستحکم و آگاهی و بیداری بوده است و امت های اسلامی، عربی و افکار عمومی دنیا حقیقت نیات شیطانی آمریکایی ها و صهییونیست ها را شناختند، ان شاالله آهنگ فروپاشی و خلاصی مردم فلسطین و امت اسلامی را از چنگال رژیم صهیونیستی درخواهد آورد.
* برنده این رویارویی امت اسلامی و مردم ستم‌کشیده فلسطین، سوریه و عراق خواهند بود و آینده برای کسانی است که با مجاهدت، استقامت و اعتماد به نفس در برابر جبهه‌ عظیمی از حامیان داعش و گروهک‌های تروریستی توانستند مقاومت کنند و با حلم و حوصله نقشه دشمن را خنثی کرده و از آن فرصت جدیدی برای امت اسلامی ایجاد کنند تا جبهه مقاومت و کسانی که همواره آرزو می‌کردند ظلم رژیم صهیونیستی پایان پذیرد، شاهد محو شدن این غده سرطانی و شیطانی از منطقه شوند.
* حمایت‌های پیدا و پنهان کشورهای مرتجع منطقه چه در مواضع سیاسی و چه در کمک‌های تسلیحاتی و حمایت‌های مالی و اعتباری از گروهک‌های تروریستی بویژه داعش بر کسی پوشیده نیست. امروز همه اتفاق نظر دارند زادگاه و محل تولد فکری داعش در عربستان سعودی است و با حمایت آنها آمریکایی ها و صهیونیست‌ها گروهک‌های تروریستی را ایجاد کردند.
* امروز کسی شک ندارد که سران کشورهای مرتجع عرب خیانتی بزرگ در حق آرمان های فلسطین و امت اسلامی مرتکب شده‌اند چرا که گروهک‌های تروریستی توانستند چندین سال حاشیه امنی را برای رژیم صهیونیستی فراهم کنند و در حالی که افکار عمومی علیه رژیم صهیونیستی بسیج شده بود، آنها این ظلم بزرگ را به امت اسلامی روا داشتند و امروز شاهد آن هستیم که زمزمه‌های وسیعی وجود دارد که به دنبال برقراری ارتباط رسمی با رژیم صهیونیستی هستند که به طور یقین امت اسلامی پاسخ محکمی به مرتجعین خواهد داد.
*صحبت‌های رئیس جمهور قُلدر آمریکا برای انتقال سفارت این کشور در اردیبهشت ماه به بیت‌المقدس فرصتی است برای بسیج شدن افکارعمومی امت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی، آمریکا و حامیان منطقه‌ای آنها که از پشت به امت اسلامی خنجر زدند.
رژیم نامشروع صهیونیستی فرزند ناخلف آمریکاست/ رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمانان در کوتاه‌ترین زمان از بین می‌رود
سردار سرتیپ محمد اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در حرم رضوی (ع) مبنی بر اینکه آمریکایی‌ها به دنبال آن بودند که با به‌وجود آوردن گروه هایی همچون داعش، ملت های منطقه را مشغول جنگ داخلی، و ذهن آنها را از رژیم غاصب صهیونیستی دور کنند اظهار کرد: رژیم اشغالگر قدس زمانی به تنهایی حریف کشورهای عربی در جنگ 6 روزه اعراب و اسرائیل در سال های 1967 و 1973 بود، اما با پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) فرمودند که این رژیم نامشروع است و باید از روی زمین محو شود، این سخن امام منجر شد که دشمنان تلاش کنند تا حرف امام جامه عمل پوشیده نشود اما می‌‌بینیم که نابودی رژیم صهیونیستی روزبه روز به واقعیت نزدیک می‌شود.
کوثری با اشاره به اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی فرزند ناخلف آمریکاست؛ ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس همواره موجب اختلاف افکنی و درگیری و جنایت در منطقه می‌شود. ایجاد درگیری بین کشورهای مسلمان در منطقه همواره سیاست آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است تا به این وسیله رژیم نامشروع اسرائیل از درگیری ها برای خود زمان بخرد و عمر بیشتری داشته باشد. مسلمانان امروز به خوبی متوجه شده اند که دست برخی رژیم های خود فروخته همانند عربستان و امارات در دستان آمریکا و اسرائیل است.
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری آمریکایی ها و اسرائیلی ها درصدد هستند همواره در منطقه گروه های تروریستی را تشکیل داده و بین کشورهای اسلامی اختلاف و درگیری ایجاد کنند تا رژیم اشغالگر قدس عمر بیشتری داشته باشد اما باید بدانند این مسئله برای همه مسلمان روشن شده و همان طور که مورد تاکید مقام معظم رهبری است مسلمانان دیگر نباید فریب آنها را بخورند تا انشاالله با وحدت مسلمانان از اختلافات و درگیری ها جلوگیری و رژیم صهیونیستی در کوتاه ترین زمان از بین برود.
برخلاف تصور حامیان داعش سفره خلافت آنها برچیده شد
سردار سرتیپ پاسدار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا برای احیای سلطه در منطقه و گسترش نفوذش نقشه‌‌ای شیطانی را طراحی کرد ادامه داد: آنها با به راه انداختن جنگ‌های مذهبی و فرقه‌ای درصدد بودند دولت‌های مردمی و مستقل و جریان مقاومت را دچار ضعف کرده تا از طریق گروهک‌های تروریستی نفوذشان را افزایش دهند.زمانی که داعش بر چند استان عراق از جمله شهر موصل مسلط شد مطالبی همانند تخریب کربلا، نجف، کاظمین و سامرا را مطرح می‌کرد که یادآور تخریب بقیع بود و نشان می‌داد چه نقشه شیطانی را این قدرت‌ها از جمله آمریکا در سر داشتند تا در جهان اسلامی حمام خون به راه بیاندازند.
جوانی ادامه داد: بر خلاف تصور بانیان و حامیان گروهک‌های تروریستی که گمان می‌کردند منطقه درگیر یک جنگ خونین و مذهبی چند ده ساله خواهد شد کمر داعش شکسته و سفره خلافت آنها برچیده شد.زمانی که بحث شکست داعش مطرح می‌شود، شکست حاکمیت ناخوانده و بد شومی است که توسط این گروهک تروریستی - تکفیری در بخش‌هایی از سوریه و عراق تشکیل شده بود.
معاون سیاسی سپاه اظهار کرد: سرکرده خودخوانده داعش گمان می‌کرد روز به روز بر حوزه حکمرانی خود افزوده و تمامی سوریه و عراق را حوزه خلافت قرار خواهد داد و به سمت لبنان، بخش‌هایی از مناطق آفریقا، برخی از مناطق آسیای مرکزی ،حوزه قفقاز و ایران خواهد آمد و از این طریق آمریکایی‌ها به دنبال نابودی مقاومت در منطقه و در هم شکستن مقاومت جمهوری اسلامی بودند تا جریان ضد صهیونیسم ضعیف و دچار فروپاشی شود. اما امروز شاهد فروریختن خلافت و جریان تکفیری هستیم و حامیان آن‌ها روند رو به ضعفی دارند.
وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی توانست به کمک متحدین وضعیت جدیدی را در منطقه ایجاد کند و امروز مقاومت به مراتب قدرتمند تر از گذشته شکل گرفته که مورد اذعان و اعتراف همگان است. از افتخارات ملت ایران است که توانستند توطئه‌ای شیطانی علیه بشریت، جهان اسلامی و کشورهای منطقه را در هم بشکنند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اسلامی #صهیونیستی #کشورهای #سوریه #منطقه #ایجاد #تروریستی #مقاومت #آمریکا #درگیری #خلافت #امروز #شیطانی #گروهک‌های #آمریکایی #آمریکایی‌ها #حامیان #اینکه #سیاسی #اظهار #بیشتری #توانستند #جمهوری #جریان #تشکیل #تخریب #رویارویی #بسیار #رهبری #همواره #مسلمانان #اشغالگر #اسرائیل #نامشروع #انقلاب #گذشته #مرزهای #اشاره #امام #کسانی #تعبیر #خواهند #فلسطین #زمانی #ادامه #دنبال #صهیونیست‌ها #سرتیپ #همانند #بویژه #داشتند #خوانده #افکار #حاشیه #عمومی #قرارگاه #فرمانده #ثارالله #جانشین #ناخلف #صهیونیست #فرزند #سخنگوی #پاسدار #کوثری #جمهور #می‌کرد #مذهبی #تکفیری #بخش‌هایی #صحبت‌های #مناطق #معاون #جوانی #هستیم #نابودی #اختلاف #مسلمان #برچیده #درصدد #قُلدر #پوشیده #سنگین #انتظار #دشمنان #مستحکم #الشام #گرفته #اعتماد #دوستان #چندین #بوجود #کشورها #گسترش #ارتش‌های #احرار #فرمودند #حمایت‌های #پایان #مرتجع #مرحله #دارند #می‌کردند #جدیدی #آینده #جبهه‌النصره #فروپاشی #درگیری‌ها #نظرشان #عربستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدگاه صریح 3 مقام ارشد سپاه درباره پشت صحنه نقشه شیطانی آمریکایی‌‌ها وصهیونیست‌ها برای منطقه/ فرصت‌سازی از صحبت‌های رئیس جمهور قُلدر آمریکا


X https://sport45.site/