تاریخ انتشار : سه شنبه 07 فروردین 1397 - ساعت : 14:41

کد مطلب: 234718 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کلاهبرداری یک آژانس زیارتی از معاون سابق وزیر دادگستری

مازندمجلس: دبیر سابق مرجع ملی حقوق کودک و معاون سابق وزیر دادگستری وقتی برای بازگشت به ایران به فرودگاه نجف شد، متوجه تقلبی بودن بلیط‌ خود و سایر مسافران کاروان شد.

مازندمجلس: معمولا در ایامی که حجم سفرها در کشور افزایش می‌یابد، حجم تخلفات آژانس‌های گردشگری و زیارتی متخلف نیز بیشتر می‌شود.
مظفر الوندی معاون سابق وزیر دادگستری و دبیر سابق مرجع ملی حقوق کودک که بعد از بازنشستگی و در تعطیلات نوروز برای زیارت به عتبات عالیات سفر کرده بود، روز گذشته برای بازگشت به ایران به همراه اعضای کاروان زیارتی به فرودگاه نجف رفته بود که متوجه شد بلیط‌هایی که در دست داشتند، تقلبی بوده است.
الوندی درصفحه شخصی خود نوشت: «دیروز بلیط قشم ایر برای 12 ظهر از نجف داشتیم وقتی رفتیم فرودگاه متوجه شدیم بلیط ما جعلی صادر شده ونام 110 نفر کاروان توی لیست نیست. با پیگیری خودمون تونستیم برای ساعت 7 غروب بگیریم .یعنی از ساعت 9 صبح تا 6 عصر در فرودگاه علاف. کلاهبرداری علنی !!؟ در این سفر دریافتیم برخی از آژانسهای زیارتی کاملا متقلبانه رفتار کرده و به طرق مختلف کلاهبرداری میکنند . همه زایرین شکایتی تنظیم وقراره به دادگستری برای جبران ضرر وزیان بدیم. امیدواریم قوه قضاییه برخورد مناسبی بکند.»
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #زیارتی #فرودگاه #کلاهبرداری #دادگستری #متوجه #معاون #کاروان #الوندی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کلاهبرداری یک آژانس زیارتی از معاون سابق وزیر دادگستری


X https://sport45.site/