تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 07:56

کد مطلب: 234742 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دیدار ولی‌عهد سعودی با سران یهودی آمریکا درباره ایران و منطقه

مازندمجلس: رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند ولی‌عهد سعودی که در آمریکا به سر می‌برد، قرار است با سران یهودی این کشور دیدار و درباره ایران گفت‌وگو کند.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز  «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی قرار است با رهبران سازمان‌های یهودی آمریکا دیدار کرده و درباره مسائل مربوط به ایران و توافق صلح خاورمیانه گفت‌وگو کند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش می‌دهند بن‌سلمان که در سفر دو هفته‌ای در آمریکا به سر می‌برد، برای صحبت درباره رقابت منطقه‌ای با ایران، روند سازش فلسطین-اسرائیل و حرکت ریاض به سمت بهبود روابط با این رژیم با سران یهودی آمریکا در نیویورک دیدار می‌کند.
به نوشته روزنامه هاآرتص، «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی و بن‌سلمان پیشتر در ریاض میزبان سران سازمان‌های یهودی آمریکا بوده‌اند.
بن‌سلمان هفته گذشته برای دیدار با مقامات آمریکایی از جمله «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور، وارد ایالات متحده شده و قراردادهای نظامی به ارزش چند صد میلیون دلار امضا کرد.
وی همچنین با «جارد کوشنر» داماد و مشاور ارشد ترامپ و «جیسون گرینبلت» نماینده ویژه ترامپ در امور صلح خاورمیانه دیدار و درباره حمایت‌های دولت آمریکا از توافق سازش فلسطین و رژیم صهیونیستی صحبت کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #آمریکا #دیدار #یهودی #درباره #سعودی #ترامپ #بن‌سلمان #صهیونیستی #فلسطین #خاورمیانه #سلمان #ولی‌عهد #گزارش #سازمان‌های #توافق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدار ولی‌عهد سعودی با سران یهودی آمریکا درباره ایران و منطقه


X https://sport45.site/