تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 فروردین 1397 - ساعت : 12:51

کد مطلب: 234780 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ولیعهد سعودی با سران صهیونیست در نیویورک دیدار کرد

مازندمجلس: رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که 'محمد بن سلمان' ولیعهد سعودی دیروز (سه شنبه) با گروهی از سران صهیونیست مقیم آمریکا در سفر به نیویورک دیدار و گفت و گو کرده است .

مازندمجلس:
به گزارش خبرگزاری فلسطینی 'معا' به نقل از روزنامه صهیونیستی ' Jewish Insider ' ، در این دیدار نمایندگان 'کمیته آمریکایی - اسرائیلی AIPAC '، 'اتحادیه های یهودهای آمریکای شمالی'، 'کمیته یهودی آمریکایی AJC' و 'سازمان بریث' حضور داشتند. روزنامه صهیونیستی 'هاآرتص' نیز در این ارتباط اعلام کرد که در دیدار محمد بن سلمان و رهبران صهیونیست در نیویورک درباره ایران، طرح سازش فلسطینی - اسرائیلی و سیاست عربستان نسبت به رژیم صهیونیستی بررسی شد . ولیعهد عربستان 20 مارس (29 اسفند) برای سفری دو هفته ای عازم آمریکا شده و در این سفر با مقامات عالی آمریکا از جمله 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری و 'جیمز ماتیس' وزیر دفاع آمریکا دیدار و گفت و گو کرد.بن سلمان همچنین در واشنگتن با 'جیسون گرینبلات' فرستاده ویژه آمریکا به خاورمیانه و 'جراد کوشنر' مشاور عالی ترامپ و داماد وی دیدار و درباره طرح سازش فلسطینی ها و اسرائیلی ها گفت و گو کردند. بن سلمان در این دیدارها بر حمایتش از کاخ سفید در این زمینه تاکید کرد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دیدار #آمریکا #سلمان #صهیونیستی #فلسطینی #اسرائیلی #ترامپ #درباره #عربستان #کمیته #نیویورک #گزارش #روزنامه #صهیونیست #آمریکایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ولیعهد سعودی با سران صهیونیست در نیویورک دیدار کرد


X https://sport45.site/