تاریخ انتشار : جمعه 10 فروردین 1397 - ساعت : 18:54

کد مطلب: 234990 چاپ به اشتراگ گذاشتن

قوانین مهاجرتی ایالات متحده سختگیرانه تر می شود/بررسی شبکه های اجتماعی/رصد شماره تلفن ها

مازندمجلس: ایالات متحده قصد دارد زین پس، اطلاعات مربوط به رسانه های اجتماعی را از تمامی متقاضیان ویزا دریافت کند.بر اساس این قانون جدید حتی سوابق مجازی افراد متقاضی مهاجرت نیز حائز اهمیت خواهد بود.

مازندمجلس:


ایالات متحده قصد دارد زین پس، اطلاعات مربوط به رسانه های اجتماعی را از تمامی  متقاضیان ویزا دریافت کند.بر اساس این قانون جدید حتی سوابق مجازی افراد متقاضی مهاجرت نیز حائز اهمیت خواهد بود.
به گزارش نامه نیوز به نقل از سی نت، بر اساس این پیشنهاد، "شناسه های" رسانه های اجتماعی متعلق به  تقریبا 15 میلیون متقاضی ویزای مهاجر و غیر مهاجر بازدید می کند.
قوانین مهاجرتی ایالات متحده سختگیرانه تر می شود/بررسی شبکه های اجتماعی/رصد شماره تلفن ها
وزارت امور خارجه می خواهد از تمام متقاضیان ویزای ایالات متحده درخواست کند تا اطلاعات مربوط به تاریخچه رسانه های اجتماعی خود را به دولت آمریکا ارسال کنند.
بر اساس این پیشنهاد میلیون ها متقاضی ویزای مهاجرت  و غیر مهاجرت نیاز به ارائه شناسه هایی  دارند که به سیستم های چند رسانه ای اجتماعی آنان مربوط است . سیستم هایی که  در طول پنج سال گذشته مورد استفاده قرار می دادند. افزون بر این متقاضیان باید آدرس ایمیل و شماره تلفن پیشین خود را نیز به دولت فدرال تحویل دهند.
این موضوع که امروز در مجله فدرال منتشر شده است . نشان از تلاش های جدی دولت ترامپ برای ارزیابی تهدیدات و مزایای مربوط به مهاجران و گردشگران دارد . با رسمی شدن  این پیشنهاد، اداره فدرال به مهاجران  یک دوره 60 روزه وقت خواهد داد .  
قوانین مهاجرتی ایالات متحده سختگیرانه تر می شود/بررسی شبکه های اجتماعی/رصد شماره تلفن ها
این واحد برآورد کرده است که این طرح براساس اسناد مربوط به 710هزار درخواست ویزای مهاجرتی و 14 میلیون متقاضی ویزای غیر مهاجرتی قابل اجرا است .
افزون بر موارد مجازی از متقاضیان پرسش می شود که آیا آنها پیش از این از کشور دیگری بیرون رانده شده اند یا اینکه اعضای خانواده شان درگیر فعالیت های تروریستی بوده اند یا خیر .
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اجتماعی #ویزای #مربوط #متحده #مهاجرتی #ایالات #رسانه #متقاضی #متقاضیان #شماره #میلیون #سختگیرانه #پیشنهاد #بررسی #فدرال #افزون #درخواست #مهاجر #سیستم #شناسه #قوانین #مجازی #مهاجرت #اطلاعات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قوانین مهاجرتی ایالات متحده سختگیرانه تر می شود/بررسی شبکه های اجتماعی/رصد شماره تلفن ها


X https://sport45.site/