تاریخ انتشار : شنبه 11 فروردین 1397 - ساعت : 12:49

کد مطلب: 235041 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:تلگرام حداکثر تا آخر فروردین فیلتر می‌شود / این تصمیم در بالاترین سطح اتخاذ شده / این موضوع به لحاظ امنیت ملی ما مهم است؛ نقش تلگرام در بحران‌های سال گذشته مخرب بود / وقتی تلگرام از مدار خارج شد مردم به یک سامانه ملی روی می‌آورند / ما امروز به این توانمندی رسیده ایم که یک سامانه ملی را تعریف کنیم؛ مانند سروش و ظرفیت‌های

مازندمجلس: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تلگرام جای خود را به یک سامانه مشابه ملی خواهد داد و فکر می کنم این اتفاق حداکثر تا پایان ماه جاری بیافتد.

مازندمجلس:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تلگرام جای خود را به یک سامانه مشابه ملی خواهد داد و فکر می کنم این اتفاق حداکثر تا پایان ماه جاری بیافتد.
علاء الدین بروجردی در گفت و گو با رادیو شهری بروجرد، با اشاره به موضوع از مدار خارج شدن «تلگرام» اظهار داشت: این تصمیمی است که در بالاترین سطح اتخاذ شده و تلگرام جای خود را به یک سامانه مشابه ملی خواهد داد.
وی تصریح کرد: این موضوع به لحاظ امنیت ملی ما مهم است، با توجه به نقش مخربی که تلگرام در بحران های سال گذشته در کشور داشت و هم اینکه ما امروز در فضای مجازی به این توانمندی رسیده ایم که یک سامانه ملی را تعریف کنیم؛ مانند سروش و ظرفیت های دیگر.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ممکن است تعداد مشترکین سروش ۳ میلیون باشد و تعداد مشترکین تلگرام چهل میلیون، اما این تعداد سرریز می شوند؛ وقتی تلگرام از مدار خارج شد مردم به یک سامانه ملی روی می آورند.
وی تصریح کرد: در رابطه با نگرانی هایی که رسانه های بیگانه بیشتر به آن دامن می زنند که سامانه های داخلی ایمن نیست و یا مسائلی از این گونه، به لحاظ بستر سازی فنی و سالم بودن محیط آن، کار گسترده ای دارد صورت می گیرد.
بروجردی خاطرنشان کرد: این تصمیم اتخاذ شده که تلگرام جای خود را به یک سامانه ملی بدهد و فکر می کنم حداکثر تا پایان ماه جاری (فروردین ماه) این اتفاق خواهد افتاد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #تلگرام #سامانه #امنیت #اتخاذ #کمیسیون #تعداد #موضوع #حداکثر #اتفاق #مشابه #خارجی #پایان #بروجردی #سیاست #تصریح #میلیون #مشترکین #رسیده #بالاترین #تصمیم #فروردین #گذشته #امروز #کنیم؛ #تعریف #توانمندی #مانند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:تلگرام حداکثر تا آخر فروردین فیلتر می‌شود / این تصمیم در بالاترین سطح اتخاذ شده / این موضوع به لحاظ امنیت ملی ما مهم است؛ نقش تلگرام در بحران‌های سال گذشته مخرب بود / وقتی تلگرام از مدار خارج شد مردم به یک سامانه ملی روی می‌آورند / ما امروز به این توانمندی رسیده ایم که یک سامانه ملی را تعریف کنیم؛ مانند سروش و ظرفیت‌های


X https://sport45.site/